Laxol czopki doodbytnicze 12 sztuk
  • Laxol czopki doodbytnicze 12 sztuk

Laxol czopki doodbytnicze 12 sztuk

15,66 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
0 recenzje
2383
2 szt.

Laxol w czopkach jest to preparat przeczyszczający, zawierający w swoim składzie związek powierzchniowo czynny – dokuzan sodowy. Laxol ułatwia wypróżnianie przez zwiększenie objętości i zmianę konsystencji stolca, nie pobudza perystaltyki jelit. Szczególnie zaleca się podawanie preparatu w celu ułatwienia defekacji i zmniejszenia bolesności w trakcie oddawania stolca w przebiegu chorób ogólnoustrojowych oraz w zaparciach nawykowych.


Skład: Dokusate sodium - 100 mg.
 

Działanie: Ułatwia wypróżnianie przez zwiększenie objętości i zminę konsystencji stolca. Ulatwia defekację i zmniejsza bolesność w trakcie oddawania stolca.


Wskazania: Nawykowe zaparcia przebiegające z odwodnieniem i zwiększeniem spoistości mas kałowych. Zaleca się podawanie preparatu w celu ułatwienia defekacji i zmniejszenia bolesności w trakcie oddawania stolca w przebiegu chorób ogólnoustrojowych np. niewydolności krążenia oraz miejscowych chorobach odbytu i odbytnicy (hemoroidy, szczelina odbytu, zakrzepica zewnętrznego okołoodbytowego splotu żylnego).


Dawkowanie:Lek podaje się doodbytniczo, dorosłym i dzieciom powyżej 12 roku życia 1 czopek 2 razy dziennie. Preparatu Laxol nie należy przyjmować bez porady lekarskiej dłużej niż 7 do 10 dni.


Opakowanie: 12 czopków

 

Producent: 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: