Junior-angin spray do gardła 20ml
Junior-angin spray do gardła to wyrób medyczny na suchy kaszel i ból gardła o smaku wiśniowym . Spray tworzy w gardle film ochronny, który powleka...
Aktywne filtry
Preparat przeciw objawom grypy i przeziębienia. Skład 1 tabl: 650 mg paracetamolu, 10 mg fenylefryny chlorowodorku, 4 mg chlorfenaminy maleinianu....
Vicks w saszetkach AntiGrip Complex Męczy Cię wiele objawów przeziębienia i grypy? Masz problem z drogami oddechowymi i czujesz, że są...
SKŁADAnas barbariae, hepatis et cordis extractum 200 K.WSKAZANIALeczniczo - podczas grypy i przeziębienia oraz zapobiegawczo - w okresie...
Otrivin® Ipra MAX to produkt o unikalnej, innowacyjnej dwuskładnikowej formule. Dzięki temu lek nie lylko odblokowuje nos, ale także eliminuje...
Lek zawiera jako substancje czynne: paracetamol działający przeciwbólowo i przeciwgorączkowo oraz chlorowodorek fenylefryny zmniejszający obrzęk i...
Gripex® Hot to moc trzech składników w wygodnej do spożycia formie saszetki. Rozgrzewający napój o przyjemnym cytrynowym smaku zwalcza objawy...
Gripex Hot Max, proszek do sporządzania roztworu doustnego, to lek wieloskładnikowy o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwbólowym i udrożniającym...
Maść majerankowa jest lekiem w postaci jasnozielonej masy o zapachu majeranku i działaniu przeciwzapalnym do stosowania na błonę śluzową nosa....
Wskazania: leczenie objawów zatkanego nosa spowodowanych przeziębieniem, katarem siennym, zapaleniem zatok. Skład: 1ml zawiera 0,5mg...
Skład: Mentol 0,40 g, Olejek miętowy 0,20 g, Olejek eukaliptusowy 0,25 g, Olejek sosnowy 0,10 g, Olejek z drzewa herbacianego 0,05 gWskazania i...
Izotoniczny roztwór , który oczyszcza jamy nosowe poprzez wypłukiwanie zanieczyszczeń, bakterii, wirusów i alergenów oraz rozpuszczanie zalegającej...
Wyrób medyczny Rhinoargent to wsopmagający regenerację błony śluzowej spray do nosa przeznaczy zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. Skład...