
Woda morska hipertoniczna APTEO 100ml
Przeznaczenie – oczyszczanie jam nosowych i zatok podczas kataru i przeziębienia – udrożnianie nosa i zatok w czasie kataru siennego i alergii –...
Gripex® Hot to moc trzech składników w wygodnej do spożycia formie saszetki. Rozgrzewający napój o przyjemnym cytrynowym smaku zwalcza objawy przeziębienia oraz grypy
Składniki Gripex® Hot zwalczają objawy przeziębienia i grypy:
Skład Gripex® Hot | Liczba saszetek w jednej dawce | Maksymalna liczba saszetek na dobę |
Paracetamol 650 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg, witamina C 50 mg oraz substancje pomocnicze. Saszetka Gripex® Hot to zminimalizowana dawka cukru: tylko 1,98 g! | 1 (co 4-6 godz.) | 6 |
W czasie stosowania leku należy zachować ostrożność podczas obsługi urządzeń mechanicznych i prowadzenia pojazdów.
Ze względu na ryzyko toksycznego uszkodzenia wątroby w czasie przyjmowania leku Gripex® Hot nie należy pić alkoholu.
Producent:
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Przeznaczenie – oczyszczanie jam nosowych i zatok podczas kataru i przeziębienia – udrożnianie nosa i zatok w czasie kataru siennego i alergii –...
Witamina C stymuluje procesy odpornościowe organizmu, może łagodzić przebieg oraz skracać czas trwania infekcji przeziębieniowych. Wapń wpływa...
*Oferta ważna do wyczerpania zapasów Wyrób medyczny do stosowania na błonę śluzową jamy nosowej; oczyszcza i nawilża śluzówkę nosa, wspomaga...
Nozoil® zawiera wysoce oczyszczony olej sezamowy pochodzenia naturalnego.Zawarte naturalnie w oleju sezamowym triglicerydy oraz witaminy E...
Fervex to złożony lek kompleksowo zwalczający objawy grypy i przeziębienia. Przeznaczony do doraźnego stosowania u osób dorosłych oraz dzieci...
Wskazania: Lek Otrivin Regeneracja ma działanie obkurczające naczynia krwionośne i zmniejszające obrzęk błony śluzowej nosa. Dodatkowo zawarta...
Wskazania: leczenie objawów zatkanego nosa spowodowanych przeziębieniem, katarem siennym, zapaleniem zatok. Skład: 1ml zawiera 0,5mg...
Xylometazolin Aerozol do nosa. Skład Substancją czynną leku jest ksylometazoliny chlorowodorek. Każda dawka (odpowiadająca 0,09 ml roztworu)...
Wskazania: Nieżyt błony śluzowej nosa spowodowany przeziębieniem lub alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa i zatok. Wspomagająco w zapaleniu...
Substancją czynną leku Acatar Control jest oksymetazoliny chlorowodorek o działaniu zmniejszającym obrzęk błony śluzowej nosa. Lek Acatar Control...
Spray, który ma działanie udrażniające nos oraz przynosi ulgę w bólu zatok. Tworzy warstwę ochronną przed wysuszeniem , podrażnieniem i czynnikami...
Nebu-Dose Hialuronic to wyrób medyczny przeznaczony do inhalacji u pacjentów borykających się z zapaleniem oskrzelików, oskrzeli, mukowiscydozą i...
Otrivin® Ipra MAX to produkt o unikalnej, innowacyjnej dwuskładnikowej formule. Dzięki temu lek nie lylko odblokowuje nos, ale także eliminuje...
Produkt jest wyrobem medycznym Fitonasal skoncentrowany spray jest ochronnym preparatem udrażniającym nos do stosowania w przypadku przeziębienia,...
Lek zwalcza objawy alergicznego nieżytu nosa, takie jak: wodnista wydzielina z nosa, kichanie, swędzenie i zatkany nos.Na alergię sezonową (pylenie...
Polopiryna Complex jest lekiem wieloskładnikowym zmniejszającym główne objawy przeziębienia takie jak bóle mięśniowo-stawowe, wysoka temperatura, i...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii