
Nasivin classic 0.05% aerozol do nosa dla dorosłych...
Skład: 1 ml roztworu wodnego zawiera 0,5 mg chlorowodorku oksymetazoliny. Działanie: Sympatykomimetyk działający na receptory a-adrenergiczne....
AlergoTeva 5 mg jest lekiem. Zawiera w składzie substancję czynną desloratadynę. Stosowany jest podczas występowania alergii, takich jak: kichanie, świąd, pokrzywka, swędzenie, zaczerwienienie lub łzawienie oczu, a także wodnista wydzielina oraz swędzenie nosa. Lek dzięki desloratadynie ma działanie przeciwhistaminowe, czyli hamuje wydzielanie histaminy, substancji odpowiedzialnej za powstawanie objawów alergii. Przeznaczony dla dorosłych oraz młodzież powyżej 12 lat.
Skład:
Substancją czynną leku jest desloratadyna. Każda tabletka powlekana zawiera 5 mg desloratadyny. Pozostałe składniki to: rdzeń tabletki: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia żelowana, kukurydziana, mannitol, talk, magnezu stearynian; otoczka tabletki: hypromeloza 6cP, tytanu dwutlenek (E171), makrogol 6000, indygotyna (E132), lak.
Dawkowanie:
Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Dorośli i młodzież w wieku 12 lat i więcej. Zalecana dawka to jedna tabletka raz na dobę popijana wodą, przyjmowana z posiłkiem lub bez posiłku. Ten lek jest przeznaczony do stosowania doustnego. Tabletkę należy połykać w całości.
Producent:
Teva
ul. Emilii Plater 53
00-113 Warszawa
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Skład: 1 ml roztworu wodnego zawiera 0,5 mg chlorowodorku oksymetazoliny. Działanie: Sympatykomimetyk działający na receptory a-adrenergiczne....
Ektin to wyrób medyczny, który zawiera Ection, naturalną cząsteczkę o działaniu ochronnym dla komórek, zmniejszając stany zapalne, wykazującą...
Objawowe leczenie sezonowego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa (w tym przewlekłego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa) i...
Tabletki powlekane Allertec WZF to lek do stosowania w objawach sezonowego i przewlekłego alergicznego zapalenie błony śluzowej nosa oraz w...
Allegra to pierwszy w Polsce, dostępny bez recepty, lek przeciwalergiczny zawierający nowoczesną substancję antyhistaminową o nazwie feksofenadyna...
Lek w postaci tabletek ulegających rozpadowi w jamie ustnej, działa przeciwalergicznie oraz nie wywołuje senności. Skład Substancją czynną jest...
Pronasal Control to lek w formie aerozolu do nosa, którego substancją czynną jest mometazonu furoinian. Należy do grupy leków nazywanych...
Wskazania: miejscowo w stanach zapalnych skóry różnego pochodzenia, przede wszystkim o podłożu alergicznym, o średnim nasileniu, które reagują na...
Hitaxa fast jest lekiem przeciwalergicznym, niewywołującym senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów.- Łagodzenie objawów...
Hitaxa Fast Kids roztwór doustny jest lekiem przeciwalergicznym, niewywołującym senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów....
Wskazania Profilaktyka i uzupełnianie niedoboru wapnia w organizmie np. w okresie ciąży lub laktacji, w leczenie osteoporozy, wspomagająco w...
Sudafed XyloSpray HA w formie aerozolu udrażnia nos, ułatwia odpływ wydzieliny oraz chroni i nawilża błonę śluzowa nosa. Wskazania: Nadmierne...
Lek Clatra Allergy zawiera substancję czynną bilastynę. Jest stosowany w celu złagodzenia objawów kataru siennego (kichanie, świąd, katar, zatkany...
Wskazania Profilaktyka i uzupełnianie niedoboru wapnia w organizmie np. w okresie ciąży lub laktacji, w leczenie osteoporozy, wspomagająco w...
Lek Allertec Effect zawiera substancję czynną bilastynę, która działa przeciwhistaminowo. Allertec Effect stosuje się przeciwalergicznie w celu...
*Oferta ważna do wyczerpania zapasów Aleric Spray stosowany jest w leczeniu objawów zdiagnozowanego przez lekarza sezonowego alergicznego zapalenia...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii