
Aleric Deslo Active 0,5 mg/ml 60ml
Roztwór doustny Aleric Deslo Active zawiera 0,5 mg/ml substancji czynnej desloratadyny. Jest to nowoczesna substancja nowej generacji, która...
Hitaxa Fast Kids roztwór doustny jest lekiem przeciwalergicznym, niewywołującym senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów.
Hitaxa Fast Kids roztwór doustny łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza). Do objawów tego stanu zalicza się: kichanie, swędzenie lub wydzielinę z nosa, swędzenie podniebienia oraz swędzenie, zaczerwienienie lub łzawienie oczu.
Hitaxa Fast Kids roztwór doustny jest stosowany również w celu łagodzenia objawów związanych z pokrzywką (stan skóry wywołany uczuleniem). Do objawów tego stanu zalicza się: świąd skóry i pokrzywkę.
Złagodzenie tych objawów utrzymuje się cały dzień, co ułatwia powrót do normalnych codziennych czynności oraz normalnego snu.
Hitaxa Fast Kids roztwór doustny jest przeznaczony dla dzieci w wieku powyżej 2 lat, młodzieży i dorosłych.
Skład
Substancją czynną leku jest desloratadyna. Jeden ml roztworu doustnego zawiera 0,5 mg desloratadyny.
Pozostałe składniki leku to: hypromeloza typ 2910, sukraloza (E 955), kwas cytrynowy, bezwodny, sodu cytrynian, sorbitol ciekły, niekrystalizujący (E 420), glikol propylenowy (E 1520), aromat Tutti Frutti, płynny (glikol propylenowy, substancje smakowo-zapachowe), woda oczyszczona
Dawkowanie
Dorośli i młodzież (w wieku 12 lat i więcej): 10 ml (2 łyżki miarowe o pojemności 5 ml) roztworu doustnego raz na dobę.
Dzieci w wieku od 6 do 11 lat: 5 ml (jedna łyżka miarowa o pojemności 5 ml) roztworu doustnego raz na dobę.
Dzieci w wieku powyżej 2 lat do 5 lat: 2,5 ml (pół łyżki miarowej o pojemności 5 ml) roztworu doustnego raz na dobę.
U dzieci w wieku od 2 do 5 lat lek Hitaxa Fast Kids może być stosowany wyłącznie po uprzednim zdiagnozowaniu alergii.
W przypadku niedowagi lub nadwagi zaleca się konsultację z lekarzem w celu dostosowania dawki.
PRODUCENT
Adamed Pharma S.A.
Pieńków, ul. M. Adamkiewicza 6A
05-152 Czosnów
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Roztwór doustny Aleric Deslo Active zawiera 0,5 mg/ml substancji czynnej desloratadyny. Jest to nowoczesna substancja nowej generacji, która...
Substancją czynną leku Levalergedd jest lewocetyryzyny dichlorowodorek. Levalergedd jest lekiem przeciwalergicznym. Wskazania Lek Levalergedd...
Wapń wpływa korzystnie na utrzymanie prawidłowego stanu kości i zębów oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Status Suplement diety...
Jako uzupełnienie codziennej diety w wapń. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Właściwości: Produkt w postaci tabletek musujących,...
Polcrom(R) 2% jest lekiem przeciwalergicznym zawierającym kromoglikan sodowy. Hamuje uwalnianie histaminy i innych mediatorów komórkowych w...
*Oferta ważna do wyczerpania zapasów Foxill ma postać żelu do stosowania na skórę. Foxill zawiera substancję czynną dimetyndenu maleinian, który...
Tabletki powlekane Allertec WZF to lek do stosowania w objawach sezonowego i przewlekłego alergicznego zapalenie błony śluzowej nosa oraz w...
Lek Bilastyna Hitaxa zawiera substancję czynną bilastynę. Jest stosowany w celu złagodzenia objawów kataru siennego (kichanie, świąd, katar,...
Substancją czynną leku Acatar Control jest oksymetazoliny chlorowodorek o działaniu zmniejszającym obrzęk błony śluzowej nosa. Lek Acatar Control...
Zyrtec UCB to lek przeciwalergiczny, który zawiera cetyryzynę. Lek stosuje się w celu łagodzenia objawów sezonowego i przewlekłego zapalenia błony...
Xyzal Allergy 5 mg jest lekiem przeciwalergicznym, wskazanym do stosowania u dorosłych, młodzieży i dzieci w wieku od 6 lat. Substancją czynną leku...
WSKAZANIA Ostre stany zapalne o podłożu alergicznym (alergiczne zapalenie skóry), liszaj rumieniowaty, płaski oraz wielopostaciowy, łuszczyce...
Produkt leczniczy łagodzący objawy alergii związanej z zapaleniem błony śluzowej nosa (kichanie, swędzenie i pieczenie oczu), pokrzywki. Smak...
Wskazania Profilaktyka i uzupełnianie niedoboru wapnia w organizmie np. w okresie ciąży lub laktacji, w leczenie osteoporozy, wspomagająco w...
ALLERTEC Wapno plus Suplement diety dla osób podatnych na alergeny w postaci tabletek musujących o smaku cytrynowym. Właściwości składników: Liść...
Tabletki powlekane Allertec WZF to lek do stosowania w objawach sezonowego i przewlekłego alergicznego zapalenie błony śluzowej nosa oraz w...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii