
AlergoTeva 5mg 10 tabetek
AlergoTeva 5 mg jest lekiem. Zawiera w składzie substancję czynną desloratadynę. Stosowany jest podczas występowania alergii, takich jak: kichanie,...
Lek Bilastyna Hitaxa zawiera substancję czynną bilastynę. Jest stosowany w celu złagodzenia objawów kataru siennego (kichanie, świąd, katar, zatkany nos oraz zaczerwienione i łzawiące oczy) oraz innych postaci alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa. Może on być również stosowany do leczenia swędzących wysypek skórnych.
DZIAŁANIE
Bilastyna Hitaxa jest lekiem o działaniu przeciwhistaminowym. Bilastyna jest niesedatywnym, długo działającym antagonistą histaminy z selektywnym powinowactwem do obwodowych receptorów H1.
WSKAZANIA
Bilastyna jest wskazana do objawowego leczenia alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa i spojówek (sezonowego i całorocznego) oraz pokrzywki.
SKŁAD
Substancją czynna jest Bilastinum.
Jedna tabletka zawiera 20 mg bilastyny.
Substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, krospowidon (typ A), krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian.
DAWKOWANIE
Ten lek należy zawsze stosować dokładnie według zaleceń lekarza. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.
Tabletkę należy przyjmować doustnie jedną godzinę przed lub dwie godziny po posiłku lub wypiciu soku owocowego. Tabletkę należy połykać popijając szklanką wody.
Zalecana dawka u dorosłych, w tym osób w podeszłym wieku oraz młodzieży w wieku 12 lat i powyżej, to 1 tabletka (20 mg) na dobę.
PRODUCENT
Adamed Pharma S.A.
Pieńków, ul. M. Adamkiewicza 6A
05-152 Czosnów
16 innych produktów w tej samej kategorii:
AlergoTeva 5 mg jest lekiem. Zawiera w składzie substancję czynną desloratadynę. Stosowany jest podczas występowania alergii, takich jak: kichanie,...
Lek Clatra Allergy zawiera substancję czynną bilastynę. Jest stosowany w celu złagodzenia objawów kataru siennego (kichanie, świąd, katar, zatkany...
Hitaxa Fast Kids roztwór doustny jest lekiem przeciwalergicznym, niewywołującym senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów....
Preparat stosowany na śluzówkę nosa powoduje zwężenie naczyń krwionośnych, znosi obrzęk, hamuje przekrwienie błon śluzowych jamy nosowo-gardłowej,...
Polcrom(R) 2% jest lekiem przeciwalergicznym zawierającym kromoglikan sodowy. Hamuje uwalnianie histaminy i innych mediatorów komórkowych w...
Wskazania do stosowania: Preparat stosuje się miejscowo na skórę w objawowym leczeniu niezakażonych, następujących chorób skóry:- ostre stany...
Otrivin Allergy to lek o działaniu miejscowym, zawierający: fenylefrynę - szybko i długotrwale zmniejszającą przekrwienie błony śluzowej nosa...
Skład:1 tabletka ulegająca rozpadowi w jamie ustnej zawiera: substancję czynną – 2,5mg desloratadyny oraz substancje pomocnicze: polakrylina...
Działanie Olej z nasion wiesiołka zawarty w kapsułce posiada udowodnione działanie antyalergiczne dzięki wysokiej zawartości kwasu g-linolenowego....
Fenistil to produkt leczniczy o działaniu przeciwalergicznym, stosowanym do łagodzenia świądu i podrażnień towarzyszących wysypce. Fenistil stosuje...
Lek Starazolin® Alergia jest przeznaczony do leczenia objawów ocznych (świąd, łzawienie, zaczerwienienie, obrzęk powiek i spojówek) u pacjentów z...
Wskazania Profilaktyka i uzupełnianie niedoboru wapnia w organizmie np. w okresie ciąży lub laktacji, w leczenie osteoporozy, wspomagająco w...
Otrivin® Ipra MAX to produkt o unikalnej, innowacyjnej dwuskładnikowej formule. Dzięki temu lek nie lylko odblokowuje nos, ale także eliminuje...
Xylometazolin (WZF) 0,1% to produkt leczniczy dla dorosłych i dzieci powyżej 12 lat do nosa łagodzący katar i zmniejszający ilość wydzieliny....
Wskazania: Nieżyt błony śluzowej nosa spowodowany przeziębieniem lub alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa i zatok. Wspomagająco w zapaleniu...
Zalecane jest stosowanie preparatu jako uzupełnienie w niedoborze wapnia. Stosowany zwłaszcza w stanach zwiększonego zapotrzebowania na wapń,...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii