
Naproxen Aflofarm 200 mg 10 tabletek
Naproxen Aflofarm stosowany jest w leczeniu dolegliwości bólowych o małym i umiarkowanym nasileniu, takich jak: - ból towarzyszący chorobom mięśni...
Leczenie nawrotowej opryszczki warg i twarzy wywołanej przez wirus opryszczki pospolitej (Herpes simplex) u dorosłych. Produkt leczniczy może być stosowany jedynie u pacjentów, u których w przeszłości rozpoznano zakażenie wirusem opryszczki pospolitej.
Nadwrażliwość na acyklowir, walacyklowir lub na którąkolwiek substancję pomocniczą
Skład:
1 tabletka zawiera 200 mg acyklowiru (Aciclovirum)
Dawkowanie:
200 mg pięć razy na dobę, co 4 godziny ( z przerwą nocną ), przez 5dni.
Producent:
HASCKO-LEK S.A.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Naproxen Aflofarm stosowany jest w leczeniu dolegliwości bólowych o małym i umiarkowanym nasileniu, takich jak: - ból towarzyszący chorobom mięśni...
ENTIL ŻEL NA OPARZENIA 30g Opis Hydrożel oparty na bazie fizycznej aktywności osmotycznej, przeznaczony do leczenia i łagodzenia oparzeń...
Opaska elastyczna Viscoplast to produkt wielokrotnego użytku, przeznaczony do zabezpieczania ran. To świetne uzupełnienie domowej apteczki. Nie...
Aspirin® w tabletkach to skuteczny lek dotychczas stosowany głównie w walce z objawami przeziębienia i przy gorączce. To prawda! Ale Aspirin® jest...
Aerozol do nosa Momester Nasal to lek łagodzący objawy sezonowego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa, nazwanego także katarem siennym. Lek...
Źródłem większości dolegliwości bólowych są stany zapalne. Zawarty w Aspirin Ultra Fast kwas acetylosalicylowy działa przeciw zapalnie - nie tylko...
Wyrób medyczny w postaci zestawu różnokształtnych plastrów z opatrunkiem. Plastry zostały wykonane z materiałów pozwalających na swobodne...
Compeed, Plastry na pęcherze, średnie – wyrób medyczny w postaci hydrokoloidowych plastrów przynoszących ulgę w bólu oraz zapewniają optymalne...
Działanie: Lek Nurofen Forte dla dzieci jest przeznaczony do stosowania u niemowląt i dzieci w następujących przypadkach: - gorączka różnego...
Działanie: Doustny lek przeciwbiegunkowy, działający silnie i długotrwale. Loperamid wiąże się z receptorami opioidowymi w ścianie jelita. W...
StoperanStoperan to doustny lek przeciwbiegunkowy w formie małych, łatwych do połknięcia kapsułek. Stoperan działa tak szybko i skutecznie, że już...
Viscoplast Polopor - specyfikacja Niejałowy materiał włókninowy, przepuszczalny dla powietrza. Brak tendencji do podrażniania czy alergizowania...
Wskazania: miejscowo w stanach zapalnych skóry różnego pochodzenia, przede wszystkim o podłożu alergicznym, o średnim nasileniu, które reagują na...
COMPEED® Plastry na odciski zawierają aktywny żel hydrokoloidowy, który przynosi natychmiastową ulgę w bólu i pomaga usunąć odcisk. Nie tylko...
- miękki, ultralekki - dopasowuje się do ciała - pozwala skórze oddychać - zawiera bezpieczne barwniki - opatrunek nie przywiera do rany Opakowanie...
Wyrób medyczny, który w sposób pośredni przyspiesza gojenie ran poprzez regulację ich mikrośrodowiska. Help4Skin Gojenie Oparzeń jest...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii