BOIRON Arnigel żel na stłuczenia 45 g
  • BOIRON Arnigel żel na stłuczenia 45 g

BOIRON Arnigel żel na stłuczenia 45 g

16,15 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
0 recenzje
11766
1 szt.

*Oferta ważna do wyczerpania zapasów

Wskazania: Arnigel jest żelem homeopatycznym stosowanym na skórę w takich schorzeniach jak: niewielkie urazy (siniaki, stłuczenia) oraz w bólach mięśni pojawiajacych się po intensywnym wysiłku fizycznym.

Przeciwskazania:
Nie stosować u osób uczulonych na Arnica montana lub na jeden ze składników podłoża. Nie stosować na błony śluzowe w obrębie twarzy, oczu, duże powierzchnie skóry oraz na rany. Ze względu na zawartość etanolu nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia bez konsultacji z lekarzem.


Ciąża i karmienie piersią:
Przed zastosowaniem leku należy poradzić się lekarza lub farmaceuty.


Stosowanie innych leków: Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych ostatnio lekach, nawet tych, które wydawane są bez recepty. Odradza się jednoczesnego stosowania Arnigel i preparatów przeciwzakrzepowych z grupy antagonistów witaminy K.

Zastosowanie:
Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, należy stosować następujący schemat stosowania leku: nanieść cienką warstwę żelu na bolesne miejsce i wmasować delikatnie aż do całkowitego wchłonięcia.  Żel jest przeznaczony do stosowania na skórę. Dorosli i dzieci powyżej 12 roku życia: stosować 1 - 3 razy dziennie.


Działania niepożądane: U osób uczulonych na Arnikę mogą wystąpić miejscowe reakcje alergiczne: zaczerwienienie, i swędzenie skóry, wypryski, pokrzywka. W związku z zawartością alkoholu częste stosowanie leku może spowodować podrażnienia i miejscowe wysuszenie.               

producent : Boiron S.A

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: