Grip Stop spray do nosa 20ml
  • Grip Stop spray do nosa 20ml

Grip Stop spray do nosa 20ml

31,93 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie
0 recenzje
16951

 

Sposób użycia
Usunąć nasadkę ochronną, umieścić kciuk na podstawie pojemnika, a palce wskazujący i środkowy na skrzydełkach dozownika i przycisnąć do dołu. Następnie zwolnić nacisk. Czynność należy powtarzać aż do uzyskania pierwszego rozpylenia. Głowę pochylić lekko do przodu, wykonać powolny wydech, a następnie zaaplikować preparat do odpowiedniego otworu nosowego. Wykonać wdech, jednocześnie zatykając palcem drugiej ręki otwór nosowy, do którego nie jest podawany preparat. Stosować 2 dawki (2 rozpylenia) 2 razy dziennie.

 

Składniki
laktoferyna, karboksymetylo beta glukan, D-pantenol, sól potasowa kwasu glicyryzynowego, chlorobutanol, N-(hydroksymetylo) glicynian sodu, sól sodowa EDTA, polisorbat 20, aromaty naturalne, roztwór buforowy pH 7,0.


Wskazania i działanie

  • Grip Stop to innowacyjny preparat w formie aerozolu, udrażniający przewody nosowe, nie obkurczający naczyń krwionośnych śluzówki. Przeznaczony do stosowania w stanach niedrożności przewodów nosowych oraz w utrudnionym oddychaniu przez nos.
  • Dlaczego warto stosować Grip Stop? Skutecznie udrażnia przewody nosowe. Poprawia komfort oddychania. Nie obkurcza naczyń krwionośnych błony śluzowej nosa. Nie wysusza śluzówki, nie podrażnia nosa. Wykazuje właściwości przeciwzapalne i ochronne na błonę śluzową. Wspomaga proces odbudowy śluzówki i przywraca równowagę immunologiczną. Rekomendowany zarówno do terapii krótko- jak i długookresowej. Zawiera innowacyjny skład, dając wysokie poczucie bezpieczeństwa stosowania. Może być stosowany w trakcie ciąży i karmienia piersią. Jest preparatem bardzo dobrze tolerowanym.
  • Kiedy zalecane jest stosowanie preparatu Grip Stop? W utrudnionym oddychaniu przez nos w celu odblokowania przewodów nosowych i poprawy komfortu oddychania. W profilaktyce i terapii niedrożności przewodów nosowych na tle nieżytów nosa, przewlekłego zapalenia zatok i górnych dróg oddechowych, obrzęku błony śluzowej nosogardzieli, zalegającej wydzieliny, zniekształceń przewodów nosowych (przerost małżowin nosowych, polipy nosa, skrzywienie przegrody nosa) oraz stanów zapalnych i przerostu migdałków. W celu uniknięcia nadużywania leków obkurczających naczynia krwionośne śluzówki. W synergicznym połączeniu z antybiotykami.

Przeciwwskazania

Nie stosować preparatu w przypdaku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku wystąpienia reakcji niepoządanych należy zaprzestać stosowania preparatu i skonsultować się z lekarzem. Po użyciu należy dokładnie zamknąć pojemnik. Nie stosować preparatu po upływie terminu ważności umieszczonego na opakowaniu. Przechowywać z dala od źródeł ciepła oraz w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. Nie wstrzykiwać. Nie połykać. Nie zanieczyszczać środowiska naturalnego zużytym opakowaniem po aerozolu.

 

Dystrybutor
VITAMED
ul. Ostrowskiego 24
97-213 Smardzewice


Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: