
Vicks ANTIGRIP MAX Smak pomarańczowy 10 saszetek
Vicks AntiGrip Max o smaku pomarańczowym przeznaczony jest do leczenia objawowego przeziębienia i grypy, przebiegających z gorączką, słabym lub...
Polopiryna Complex - Acidum acetylsalicylicum + Phenylephrini bitartras + Chlorphenamini maleas
Wskazania: Lek zaleca się stosować w kompleksowym leczeniu objawów przeziębienia i grypy, takich jak: gorączka; dreszcze; ból gardła; bóle mięśniowe i kostno-stawowe; bóle głowy (m.in., spowodowane zmniejszeniem drożności zatok przynosowych w wyniku obrzęku błony śluzowej nosa i ograniczenia jego drożności); obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa; nadmierna wydzielina śluzowa z nosa; kichanie; łzawienie z oczu.
Dawkowanie: Doustne. Lek zaleca się stosować po posiłku. Podczas stosowaniu leku Polopiryna Complex nie należy spożywać alkoholu, ze względu na zwiększone ryzyko uszkodzenia błony śluzowej przewodu pokarmowego oraz działania niepożądane ze strony układu nerwowego. Nie należy podawać leku pacjentom w wieku poniżej 16 lat.
Poinformuj lekarza: Gdy masz uczulenie na kwas acetylosalicylowy lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku.
producent: Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Vicks AntiGrip Max o smaku pomarańczowym przeznaczony jest do leczenia objawowego przeziębienia i grypy, przebiegających z gorączką, słabym lub...
Otrivin® Ipra MAX to produkt o unikalnej, innowacyjnej dwuskładnikowej formule. Dzięki temu lek nie lylko odblokowuje nos, ale także eliminuje...
Preparat przeciw objawom grypy i przeziębienia. Skład 1 tabl: 650 mg paracetamolu, 10 mg fenylefryny chlorowodorku, 4 mg chlorfenaminy maleinianu....
Wskazania: - nieżyt nosa wywołany przez infekcje oraz alergie, - suchość błony śluzowej nosa powstałej w wyniku niekorzystnych warunków...
Wyrób medyczny Ectoclarin to spray do nosa dedykowany profilaktyce i leczeniu objawów alergicznego nieżytu nosa. Skutecznie łagodzi typowe objawy,...
Krople do nosa Xylometazolin to Preparat stosowany na śluzówkę nosa powoduje zwężenie naczyń krwionośnych, znosi obrzęk, hamuje przekrwienie błon...
Zatoxin Rinse Zestaw do płukania nosa i zatok, uzupełnienie, proszek, 30 saszetek Wyrób medyczny. Zestaw uzupełniający do płukania nosa i zatok....
Wskazania: Oczyszczona woda morska z mikroelementami do codziennej higieny nosa u niemowląt, dzieci i dorosłych. Pomaga chronić błonę śluzową...
Gripex® Hot to moc trzech składników w wygodnej do spożycia formie saszetki. Rozgrzewający napój o przyjemnym cytrynowym smaku zwalcza objawy...
Pantherin ecto Żel do nosa nawilżająco-łagodzący to wyrób medyczny wskazany do stosowania celem regeneracji błony śluzowej nosa po zabiegach...
Sinulan Duo Forte to suplement diety zawierający kompozycję ekstraktów roślinnych, które działając dwutorowo wspomagają funkcjonowanie górnych i...
Gripex Hot Max, proszek do sporządzania roztworu doustnego, to lek wieloskładnikowy o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwbólowym i udrożniającym...
Nebu-Dose hipertonic to preparat wspomagający proces samooczyszczania się górnych i dolnych dróg oddechowych.Produkt ma postać roztworu...
Lek przeznaczony dla dzieci w wieku powyżej 12 lat i dorosłych w celu krótkotrwałego łagodzenia objawów grypy i przeziębienia - bólu, gorączki,...
Wskazania: Nieżyt błony śluzowej nosa spowodowany przeziębieniem lub alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa i zatok. Wspomagająco w zapaleniu...
Lek wskazany do stosowania w leczeniu objawów sezonowego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa u osób dorosłych (w wieku powyżej 18 lat) po...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii