
4Flex PureGel 100mg/g żel 100g
Substancją aktywną, zawartą w leku 4Flex PureGel jest naproksen. Należy on do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Poza działaniem...
Żel Olfen Max z wysokim stężeniem diklofenaku stosuje się w w leczeniu ostrego bólu stawów, mięśni, kolan, stawu skokowego w przypadku nadwyrężeń, stłuczeń związanych z urazem tępym.
Lek przeznaczony dla grupy wiekowej młodzieży powyżej 14 lat, a także dla osób dorosłych i starszych.
Skład:
1 g żelu Olfen MAX zawiera 23,2 mg diklofenaku dietyloamoniowego co odpowiada 20 mg diklofenaku sodowego.
Substancje pomocnicze: alkohol izopropylowy, glikol propylenowy (E 1520), kokozylokaprylokapronian, parafina ciekła, karbomer, makrogolu eter cetostearylowy, dietyloamina, kwas oleinowy, butylohydroksytoluen (E 321), substancja zapachowa (zawierająca cytronelol, geraniol, alkohol benzylowy, linalol, limonen, cytral, farnezol, kumarynę i eugenol), woda oczyszczona.
Dawkowanie:
Lek Olfen Max jest przeznaczony do stosowania na skórę.Lek zwykle stosuje się około tygodnia.
Producent:
TEVA
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Substancją aktywną, zawartą w leku 4Flex PureGel jest naproksen. Należy on do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Poza działaniem...
Dicloziaja to lek w postaci żelu, który zawiera diklofenak dietyloamoniowy. Substancja ta należy do niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) i...
Voltaren Max - skład:100g leku zawiera 2,32g substancji czynnej- diklofenaku dietyloamoniowego oraz substancje pomocnicze: alkohol izopropylowy,...
Lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwobrzękowym.Lek stosowany jest w miejscowym leczeniu:Dorośli i młodzież w wieku powyżej 14...
Wskazania do stosowania: miejscowe leczenie bólów mięśni; leczenie bólów w przebiegu zwyrodnieniowych chorób stawów, reumatycznych schorzeń stawów...
Zapalenie żył kończyn dolnych, obrzęki pooperacyjne i pourazowe, obrzęki zastoinowe kończyn dolnych, zespoły bólowe związane z chorobami...
Opis Beztłuszczowa, nieplamiąca maść znieczulająco - rozgrzewająca uśmierza bolesność stawów i zmniejsza ich sztywność, jak też uśmierza ból...
Żel Olfen Max to lek do stosowania na skórę o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Zawiera on diklofenak z grupy niesteroidowych leków...
Lek AulinDol zawiera substancję czynną nimesulid, należącą do niesteroidowych leków o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym (NLPZ). Wskazania...
Difortan jest lekiem w postaci żelu, przeznaczonym do wcierania w skórę o działaniu przeciwbólwym i przeciwzapalnym. Skład Substancją czynną jest...
Lek przeciwbólowy i przeciwzapalny. Skład 100 g kremu zawiera 5 g ibuprofenu Dawkowanie Do stosowania miejscowego. Pasek kremu lub żelu (długości...
Lek Mel Max Actigel zawiera diklofenak należący do niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Stosuje się go w pourazowych stanach zapalnych...
Zastosowanie: Maść stosuje się w chorobach reumatycznych i nerwobólach. Przy nieżytach górnych dróg oddechowych maść można stosować jako preparat...
Miejscowe, objawowe leczenie bólu mięśni spowodowanego niewielkimi siniakami, uderzeniami lub nadwyrężeniami, sztywnością karku, lub innymi...
Krem chłodzący – działa chłodząco i relaksująco, a masaż podczas jego aplikacji dodatkowo niweluje obrzęki i poprawia regenerację.Właściowości:...
Lek Mel Max Actigel zawiera diklofenak należący do niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Stosuje się go w pourazowych stanach zapalnych...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii