VENOŻEL żel 100g
  • VENOŻEL żel 100g

VENOŻEL żel 100g

31,89 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
0 recenzje
24289
1 szt.

Zapalenie żył kończyn dolnych, obrzęki pooperacyjne i pourazowe, obrzęki zastoinowe kończyn dolnych, zespoły bólowe związane z chorobami kręgosłupa, pourazowy ból mięśni i stawów (stłuczenia, zwichnięcia, naderwania), ograniczone i łagodne postaci zapalenia stawów.
 

Dawkowanie

VENOŻEL należy stosować miejscowo na skórę, 3 do 4 razy na dobę, w odstępach kilkugodzinnych. Ilość użytego żelu należy dostosować do rozmiarów miejsca zmienionego chorobowo. Najczęściej zaleca się jednorazowo użyć pasek żelu o długości około 4 cm. Po aplikacji lek rozprowadzić i delikatnie wmasować do całkowitego wchłonięcia. Po zastosowaniu leku należy umyć ręce, chyba, że to ręce są miejscem leczonym. Dawkowanie u dzieci: ze względu na brak danych klinicznych nie zaleca się stosowania leku VENOŻEL u dzieci poniżej 12 lat.

Skład

Substancje czynne: diklofenak sodu (Diclofenacum natricum) 12 mg/g, trybenozyd (Tribenosidum) 10 mg/g, escyna  (Escinum) 5 mg/g.
Substancje pomocnicze: metylu parahydroksybenzoesan, propylu parahydroksybenzoesan, karbomer, sodu wodorotlenek, woda oczyszczona.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: