
Maść końska forte rozgrzewająca 350 g
Żel wyprodukowany z najwyższej jakości naturalnych surowców. Łączy działanie hydratacji żelu z przyjaznym działaniem olejków eterycznych oraz...
Voltaren Max - opis i działanie:
Zawiera substancję czynną zwaną diklofenakiem, która należy do grupy leków, znanych jako niesteroidowe leki przeciwzapalne, stosowane do łagodzenia bólu i zmniejszania obrzęków w bólach stawów i mięśni.
Preparat działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo.
Voltaren Max - wskazania:
Stosowany jest w miejscowym leczeniu:
pourazowych stanów zapalnych ścięgien, więzadeł, mięśni i stawów (np. powstałych wskutek skręceń, nadwerężeń lub stłuczeń);
bólu pleców; ograniczonych stanów zapalnych tkanek miękkich (takich, jak zapalenie ścięgien, czy łokieć tenisisty);
ograniczonych i łagodnych postaci zapalenia stawów.
Voltaren Max - przeciwwskazania:
Nie należy używać preparatu jeżeli: kiedykolwiek w przeszłości wystąpiła reakcja uczuleniowa (np. wysypka, trudności w oddychaniu lub napad kaszlu) po zastosowaniu leków zawierających diklofenak, kwas acetylosalicylowy, ibuprofen, lub po innych preparatach używanych w leczeniu bólu stawów i mięśni; wystąpiła reakcja uczuleniowa na glikol propylenowy lub którykolwiek ze składników preparatu .
Voltaren Max - uwagi i ostrzeżenia:
Podczas stosowania preparatu należy uważać aby: żelu nie stosować na skaleczenia, otwarte rany, wypryski, unikać kontaktu żelu z oczami. Jeżeli preparat dostanie się do oczu, należy przemyć je czystą wodą i powiadomić o tym lekarza, żelu nie połykać.
Podczas ciąży lub karmienia piersią należy skontaktować się z lekarzem przed użyciem leku. Zwraca się szczególną uwagę na to, aby nie stosować preparatu podczas ostatnich trzech miesięcy ciąży. Stosowanie preparatu nie wpływa na prowadzenie pojazdów i obsługę maszyn. Nie należy stosować preparatu u dzieci poniżej 12 roku życia.
Dawkowanie:
Żel należy stosować miejscowo na skórę trzy lub cztery razy na dobę delikatnie wcierając. Ilość żelu należy dostosować do rozmiarów miejsca zmienionego chorobowo. Po zastosowaniu należy umyć ręce chyba, że to właśnie one są miejscem leczonym. Nie należy stosować preparatu dłużej niż przez 14 dni, chyba że jest to zalecone przez lekarza. Jeżeli ból i obrzęk nie ustąpią w ciągu 7 dni lub nastąpi pogorszenie, należy skontaktować się z lekarzem. Możliwe działania niepożądane: Nudności, wymioty, ból brzucha, jakakolwiek zmiana wyglądu stolca (np. czarne zabarwienie) lub moczu, wysypka, napad astmy, obrzęk twarzy, stóp lub nóg, zażółcenie skóry lub oczu, długotrwały ból gardła, wysoka gorączka, ciężki ból głowy. Inne objawy, zazwyczaj łagodne to: bóle i zawroty głowy, zmęczenie. Bardzo rzadko bezsenność i szumy uszne
Producent:Glaxo
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Żel wyprodukowany z najwyższej jakości naturalnych surowców. Łączy działanie hydratacji żelu z przyjaznym działaniem olejków eterycznych oraz...
Perskindol Active Classic Gel, żel, 100 ml Wyrób medyczny. Dla dorosłych i dzieci powyżej 5. roku życia. Posiada chłodząco-rozgrzewające...
Substancją aktywną, zawartą w leku 4Flex PureGel jest naproksen. Należy on do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Poza działaniem...
substancję czynną – 11,6 mg diklofenaku dietyloamoniowego (Diclofenacum diethylammonium) co odpowiada 10 mg diklofenaku sodowego (diklofenak w...
Żel Olfen Max z wysokim stężeniem diklofenaku stosuje się w w leczeniu ostrego bólu stawów, mięśni, kolan, stawu skokowego w przypadku nadwyrężeń,...
Lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwobrzękowym.Lek stosowany jest w miejscowym leczeniu:Dorośli i młodzież w wieku powyżej 14...
Żel Olfen Max z wysokim stężeniem diklofenaku stosuje się w w leczeniu ostrego bólu stawów, mięśni, kolan, stawu skokowego w przypadku nadwyrężeń,...
Właściwości lecznicze solanki siarczkowej ze źródeł mineralnych uzdrowiska Busko-Solec wiążą się z obecnością związków siarki (II) (80,0mg/l) -...
Lek przeciwbólowy i przeciwzapalny. Skład 100 g kremu zawiera 5 g ibuprofenu Dawkowanie Do stosowania miejscowego. Pasek kremu lub żelu (długości...
Żel o działaniu miejscowym stosowany jako lek przeciwbólowy i przeciwzapalny w bólach mięśniowych i bólach stawów. Działanie Przeciwbólowe i...
Wskazania do stosowania: miejscowe leczenie bólów mięśni; leczenie bólów w przebiegu zwyrodnieniowych chorób stawów, reumatycznych schorzeń stawów...
Voltaren Max - skład:100g leku zawiera 2,32g substancji czynnej- diklofenaku dietyloamoniowego oraz substancje pomocnicze: alkohol izopropylowy,...
Lek Wskazania do stosowania: Produkt stosuje się w przewlekłej niewydolności żylnej, w tym: w leczeniu zaburzeń krążenia żylnego w obrębie kończyn...
Naproxen jest preparatem do użytku zewnętrznego w formie żelu, barwy białej, o zapachu mentolu. Żel przeciwbólowy i przeciwzapalny do stosowania...
Maść Końska Chłodząca polecana jest: do masażu w celu łagodzenia podrażnień do chłodzenia i odświeżania skóry po wysiłku fizycznym do masażu w...
Viprosal B - maść na mięsnie i stawy, zwyrodnienie stawów 50g Skład: 50 g maści zawiera biologicznie czynny jad żmiji zygzakowatej 2,5 j.m., kwas...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii