
Nurofen Mięśnie i Stawy żel 100g
Wskazania: lek jest przeznaczony do szybkiego leczenia objawowego bólów mięśniowych, bólów pleców, bólu towarzyszącego chorobom układu...
Dawkowanie: Lek stosuje się miejscowo. Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: nakładać 5 cm do 12 cm żelu (50 mg do 125 mg ibuprofenu) do 3 razy na dobę na bolące miejsce. Żel należy delikatnie wsmarowywać aż do całkowitego wchłonięcia. Po zastosowaniu leku należy dokładnie umyć ręce. Nie należy stosować żelu częściej niż co 4 godziny w ciągu doby i nie dłużej niż 2 tygodnie, o ile lekarz nie zaleci inaczej.
Dzieci poniżej 12 roku życia: leku nie należy stosować u dzieci poniżej 12 roku życia bez zaleceń lekarza.
Opakowanie: 50g
Producent: Hasco-Lek
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Wskazania: lek jest przeznaczony do szybkiego leczenia objawowego bólów mięśniowych, bólów pleców, bólu towarzyszącego chorobom układu...
Perskindol Active Classic Gel, żel, 100 ml Wyrób medyczny. Dla dorosłych i dzieci powyżej 5. roku życia. Posiada chłodząco-rozgrzewające...
VoltaNaturaŻel roślinny o właściwościach łagodzących, przeznaczony do stosowania na napięte i zmęczone mięśnie. Formuła kosmetyku bazuje na...
Preparat przeznaczony jest do pielęgnacji nóg. Stosować do delikatnego wcierania u osób z żylakami i opuchnięciami wywołanych różnymi...
Voltaren Max - skład:100g leku zawiera 2,32g substancji czynnej- diklofenaku dietyloamoniowego oraz substancje pomocnicze: alkohol izopropylowy,...
ALTACET - żelSkład:1 g żelu zawiera 10 mg octanowinianu glinu.Działanie:Preparat do stosowania zewnętrznego o działaniu przeciwzapalnym,...
substancję czynną – 11,6 mg diklofenaku dietyloamoniowego (Diclofenacum diethylammonium) co odpowiada 10 mg diklofenaku sodowego (diklofenak w...
Voltaren Max - skład:100g leku zawiera 2,32g substancji czynnej- diklofenaku dietyloamoniowego oraz substancje pomocnicze: alkohol izopropylowy,...
Żel ma działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Zawarty w preparacie mentol wywołuje na skórze uczucie chłodu, zmniejsza wrażliwość skórnych...
Żel Olfen Max z wysokim stężeniem diklofenaku stosuje się w w leczeniu ostrego bólu stawów, mięśni, kolan, stawu skokowego w przypadku nadwyrężeń,...
Niesteroidowy lek przeciwzapalny (pochodna kwasu aminofenylooctowego) o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Mechanizm...
Opis Beztłuszczowa, nieplamiąca maść znieczulająco - rozgrzewająca uśmierza bolesność stawów i zmniejsza ich sztywność, jak też uśmierza ból...
Skuteczność RuscoVen bioŻel opiera się na funkcjonalnej synergii liofilizowanych ekstraktów z ruszczyka i kasztanowca z wodno-alkoholowymi...
Lek przeciwbólowy i przeciwzapalny. Skład 100 g kremu zawiera 5 g ibuprofenu Dawkowanie Do stosowania miejscowego. Pasek kremu lub żelu (długości...
Traumon żel: (100 mg/g) tuba 50 g Skład1 g żelu lub 1 ml aerozolu zawiera 100 mg etofenamatu.DziałanieNiesteroidowy lek przeciwzapalny z grupy...
Allenogi Forte, żel od nóg, posiada recepturę wzbogaconą o składniki pozytywnie wpływające na kondycje naczyń krwionośnych. Produkt sprawdzi się w...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii