
Olfen Max żel 50g
Żel Olfen Max to lek do stosowania na skórę o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Zawiera on diklofenak z grupy niesteroidowych leków...
Substancją aktywną, zawartą w leku 4Flex PureGel jest naproksen. Należy on do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Poza działaniem przeciwzapalnym, wykazuje również właściwości przeciwbólowe.
Precyzyjnie działa w miejscu objętym stanem zapalnym i bólem.
działa przeciwzapalnie
działa przeciwbólowo
poprawia ruchomość stawu
Produkt leczniczy 4Flex PureGel jest wskazany do miejscowego, objawowego leczenia:
-bóle mięśniowo-stawowe
-choroba zwyrodnieniowa stawów
Skład:
1g żelu zawiera 100 mg naproksenu (Naproxenum) oraz substancje pomocnicze: Trolamina, Etanol 96%, Karbomer, Woda oczyszczona.
Dawkowanie:
4Flex PureGel należy stosować miejscowo na skórę 4 do 5 razy na dobę w odstępach kilkugodzinnych. Dawka zależy od powierzchni objętej schorzeniem, najczęściej należy użyć pasek żelu o długości około 4 cm.
Maksymalna dawka dobowa naproksenu wynosi 1000 mg.
Po posmarowaniu, żel rozprowadzić w miejscu bólu i masować do całkowitego wchłonięcia. Po zastosowaniu produktu leczniczego należy umyć ręce, o ile leczenie ich nie dotyczy. Produktu leczniczego nie należy przykrywać opatrunkami takimi jak: bandaże czy plastry.
Czas trwania leczenia zależy od rodzaju schorzenia oraz skuteczności leczenia, zwykle wynosi nie dłużej niż kilka tygodni (najczęściej do 4 tygodni). Jeżeli ból i obrzęk nie ustąpią lub nasilą się po 1 tygodniu stosowania produktu leczniczego, pacjent powinien skontaktować się z lekarzem.
Podmiot odpowiedzialny:
Bausch Health Poland Sp.zo.o.
Przemysłowa 2
Rzeszów
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Żel Olfen Max to lek do stosowania na skórę o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Zawiera on diklofenak z grupy niesteroidowych leków...
Wskazania: lek jest przeznaczony do szybkiego leczenia objawowego bólów mięśniowych, bólów pleców, bólu towarzyszącego chorobom układu...
Opis Beztłuszczowa, nieplamiąca maść znieczulająco - rozgrzewająca uśmierza bolesność stawów i zmniejsza ich sztywność, jak też uśmierza ból...
Lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwobrzękowym.Lek stosowany jest w miejscowym leczeniu:Dorośli i młodzież w wieku powyżej 14...
Maść bursztynowa przeznaczona jest dla osób które borykają się z problemami sztywności i bólu stawów spowodowanymi stanem reumatycznym. Organiczne...
Traumon żel: (100 mg/g) tuba 100 g Skład1 g żelu lub 1 ml aerozolu zawiera 100 mg etofenamatu.DziałanieNiesteroidowy lek przeciwzapalny z grupy...
Skład: 1 g żelu zawiera: 100 mg Naproxenum Wskazania: produkt leczniczy stosuje się miejscowo przeciwbólowo i przeciwzapalnie w bólach mięśni i...
Ibuprom Sport żel to lek dostępny bez recepty, który charakteryzuje się potrójnym działaniem. Działa bowiem przeciwbólowo, przeciwzapalnie i...
Difortan jest lekiem w postaci żelu, przeznaczonym do wcierania w skórę o działaniu przeciwbólwym i przeciwzapalnym. Skład Substancją czynną jest...
Żel o działaniu miejscowym stosowany jako lek przeciwbólowy i przeciwzapalny w bólach mięśniowych i bólach stawów. Działanie Przeciwbólowe i...
Zapalenie żył kończyn dolnych, obrzęki pooperacyjne i pourazowe, obrzęki zastoinowe kończyn dolnych, zespoły bólowe związane z chorobami...
Niesteroidowy lek przeciwzapalny (pochodna kwasu aminofenylooctowego) o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Mechanizm...
Voltaren Max - skład:100g leku zawiera 2,32g substancji czynnej- diklofenaku dietyloamoniowego oraz substancje pomocnicze: alkohol izopropylowy,...
Miejscowe, objawowe leczenie bólu mięśni spowodowanego niewielkimi siniakami, uderzeniami lub nadwyrężeniami, sztywnością karku, lub innymi...
BodyMagnesium żel to skoncentrowana formuła o wysokiej zawartości chlorku magnezu, która dzięki swojemu działaniu rozgrzewającemu wspomaga...
Produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym, łagodzącym obrzęk do stosowania w bólach różnego pochodzenia (reumatycznych,...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii