
Ibuprofen APTEO MED, 50 mg/g żel 100g
Miejscowe, objawowe leczenie bólu mięśni spowodowanego niewielkimi siniakami, uderzeniami lub nadwyrężeniami, sztywnością karku, lub innymi...
BodyMagnesium żel to skoncentrowana formuła o wysokiej zawartości chlorku magnezu, która dzięki swojemu działaniu rozgrzewającemu wspomaga relaksację spiętych obszarów na ciele. Kosmetyk idealnie sprawdzi się przy masażu zmęczonych nóg i innych części ciała, przynosząc komfort, ukojenie i odprężenie. Żel pozostawia skórę gładką i miękką, dodatkowo zabezpieczając ją przed przesuszeniem. Dodatek ekstraktu z kasztanowca chroni przed stresem oksydacyjnym, a zawarte w nim flawonoidy wykazują działanie ochronne na naczynka krwionośne w skórze.
Sposób użycia: Nałożyć niewielką ilość na skórę i dokładnie wmasować. Idealny po treningu lub przed snem. Stosować na czystą skórę. Aplikować według potrzeb na dowolne partie ciała. Skóra będzie się stopniowo rozgrzewać, co może powodować delikatne zaczerwienienie. Tylko do użytku zewnętrznego.
Wskazania: Dla sportowców i osób aktywnych oraz osób wykonujących stojącą pracę, narażonych na napięcia i zmęczenie różnych obszarów ciała.
Przeciwwskazania: Nie stosować na podrażnioną i uszkodzoną skórę.
Producent
Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
ul. Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Miejscowe, objawowe leczenie bólu mięśni spowodowanego niewielkimi siniakami, uderzeniami lub nadwyrężeniami, sztywnością karku, lub innymi...
Lek przeciwbólowy i przeciwzapalny. Skład 100 g kremu zawiera 5 g ibuprofenu Dawkowanie Do stosowania miejscowego. Pasek kremu lub żelu (długości...
Naproxen jest preparatem do użytku zewnętrznego w formie żelu, barwy białej, o zapachu mentolu. Żel przeciwbólowy i przeciwzapalny do stosowania...
Żel Olfen Max z wysokim stężeniem diklofenaku stosuje się w w leczeniu ostrego bólu stawów, mięśni, kolan, stawu skokowego w przypadku...
Perskindol Active Classic Gel, żel, 100 ml Wyrób medyczny. Dla dorosłych i dzieci powyżej 5. roku życia. Posiada chłodząco-rozgrzewające...
Neo-CapsidermSkładPreparat zawiera kapsaicynę, kamforę, olejek terpentynowy i eukaliptusowy.DziałanieKapsaicyna wcierana w skórę powoduje...
Traumon żel: (100 mg/g) tuba 100 g Skład1 g żelu lub 1 ml aerozolu zawiera 100 mg etofenamatu.DziałanieNiesteroidowy lek przeciwzapalny z grupy...
Lek w postaci żelu o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym, do stosowania miejscowego. Substancją czynną w żelu jest ibuprofen, należący do...
Opis Beztłuszczowa, nieplamiąca maść znieczulająco - rozgrzewająca uśmierza bolesność stawów i zmniejsza ich sztywność, jak też uśmierza ból...
Lek Wskazania do stosowania: Produkt stosuje się w przewlekłej niewydolności żylnej, w tym: w leczeniu zaburzeń krążenia żylnego w obrębie kończyn...
Voltaren Max - skład:100g leku zawiera 2,32g substancji czynnej- diklofenaku dietyloamoniowego oraz substancje pomocnicze: alkohol izopropylowy,...
Difortan jest lekiem w postaci żelu, przeznaczonym do wcierania w skórę o działaniu przeciwbólwym i przeciwzapalnym. Skład Substancją czynną jest...
Lek Mel Max Actigel zawiera diklofenak należący do niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Stosuje się go w pourazowych stanach zapalnych...
Żel Olfen Max z wysokim stężeniem diklofenaku stosuje się w w leczeniu ostrego bólu stawów, mięśni, kolan, stawu skokowego w przypadku nadwyrężeń,...
Żel o działaniu miejscowym stosowany jako lek przeciwbólowy i przeciwzapalny w bólach mięśniowych i bólach stawów. Działanie Przeciwbólowe i...
Voltaren Max - skład:100g leku zawiera 2,32g substancji czynnej- diklofenaku dietyloamoniowego oraz substancje pomocnicze: alkohol izopropylowy,...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii