
Olfen Max Żel 150g
Żel Olfen Max z wysokim stężeniem diklofenaku stosuje się w w leczeniu ostrego bólu stawów, mięśni, kolan, stawu skokowego w przypadku...
Naproxen jest preparatem do użytku zewnętrznego w formie żelu, barwy białej, o zapachu mentolu. Żel przeciwbólowy i przeciwzapalny do stosowania miejscowego w bólach stawów i mięśni.
Żel ma działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Zawarty w preparacie mentol wywołuje na skórze uczucie chłodu, zmniejsza wrażliwość skórnych zakończeń nerwowych, powoduje miejscowe rozszerzenie naczyń krwionośnych i ułatwia przenikanie naproxenu do zmienionych chorobowo tkanek. Wodzian chloralu dzięki właściwościom lekko drażniącym powoduje korzystne odruchowe rozszerzenie naczyń krwionośnych.
Wskazania:
Bóle mięśni i stawów, urazy, zwichnięcia. Nie należy stosować preparatu Naproxen: w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na jedną z zawartych w preparacie substancji lub inne leki o zbliżonym działaniu (kwas acetylosalicylowy, inne NLPZ), od szóstego miesiąca ciąży i w okresie karmienia piersią, w przypadku uszkodzeń skóry lub otwartych ran. Należy zachować szczególną ostrożność stosując Naproxen, gdy: występują reakcje alergiczne (np. wysypka, zaczerwienienie, świąd) podczas stosowania innych NLPZ, występuje niewydolność krążenia, zaburzenia czynności nerek lub wątroby, lek podawany jest długotrwale i na dużą powierzchnię skóry. Należy skonsultować się z lekarzem, nawet jeśli powyższe ostrzeżenia dotyczą sytuacji występujących w przeszłości. W okresie leczenia oraz 2 tygodnie po zakończeniu leczenia, należy unikać bezpośredniego światła słonecznego (również solarium).
Dawkowanie:
Zewnętrznie. Niewielką ilość żelu nakładać na bolące miejsca 4-5 razy dziennie, delikatnie wsmarować
Pojemność: 10 g
Skład: Naproxenum 10 g Vehiculum ad 100,00 g substancje pomocnicze: wodzian chloralu, mentol, etanol, p-hydroksybenzoesan etylu, żel poliakrylowy.
producent : Hasco-Lek
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Żel Olfen Max z wysokim stężeniem diklofenaku stosuje się w w leczeniu ostrego bólu stawów, mięśni, kolan, stawu skokowego w przypadku...
Voltaren Max - skład:100g leku zawiera 2,32g substancji czynnej- diklofenaku dietyloamoniowego oraz substancje pomocnicze: alkohol izopropylowy,...
Traumon żel: (100 mg/g) tuba 100 g Skład1 g żelu lub 1 ml aerozolu zawiera 100 mg etofenamatu.DziałanieNiesteroidowy lek przeciwzapalny z grupy...
Lek przeciwbólowy i przeciwzapalny. Skład 100 g kremu zawiera 5 g ibuprofenu Dawkowanie Do stosowania miejscowego. Pasek kremu lub żelu (długości...
Lek Wskazania do stosowania: Produkt stosuje się w przewlekłej niewydolności żylnej, w tym: w leczeniu zaburzeń krążenia żylnego w obrębie kończyn...
Altaziaja to produkt leczniczy o działaniu przeciwobrzękowym i ściągającym do stosowania w obrzękach (pourazowych, stawowych, po oparzeniach Io...
Ibuprom Sport żel to lek dostępny bez recepty, który charakteryzuje się potrójnym działaniem. Działa bowiem przeciwbólowo, przeciwzapalnie i...
Viprosal B to produkt leczniczy, środek przeciwbólowy do stosowania w bólach neuralgicznych i stawowych. Skład Substancjami czynnymi są: jad żmii...
Gorvita Maść Żywokostowa z olejem CBD z ekstraktem jałowca i mikroelementami wody leczniczej Działanie maści związane jest z właściwościami oleju...
Dicloziaja to lek w postaci żelu, który zawiera diklofenak dietyloamoniowy. Substancja ta należy do niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) i...
Lek Mel Max Actigel zawiera diklofenak należący do niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Stosuje się go w pourazowych stanach zapalnych...
Skuteczność RuscoVen bioŻel opiera się na funkcjonalnej synergii liofilizowanych ekstraktów z ruszczyka i kasztanowca z wodno-alkoholowymi...
Substancją aktywną, zawartą w leku 4Flex PureGel jest naproksen. Należy on do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Poza działaniem...
Żel Olfen Max to lek do stosowania na skórę o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Zawiera on diklofenak z grupy niesteroidowych leków...
Krem chłodzący – działa chłodząco i relaksująco, a masaż podczas jego aplikacji dodatkowo niweluje obrzęki i poprawia regenerację.Właściowości:...
Lek AulinDol zawiera substancję czynną nimesulid, należącą do niesteroidowych leków o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym (NLPZ). Wskazania...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii