COMPEED Plastry na odciski na palcach 10 sztuk
 • COMPEED Plastry na odciski na palcach 10 sztuk

COMPEED Plastry na odciski na palcach 10 sztuk

20,00 zł
Brutto
6924
6 szt.

Odciski pojawiają się gdy skóra jest stale narażona na otarcia, uciski, niedostatek wilgoci. Twarda skóra wgniata się do środka i tworzy się odcisk. Plastry Compeed działają na odciski naturalnie i delikatnie wykorzystując naturalne nawilżenie skóry.
Plaster Compeed nałożony bezpośrednio na odcisk tworzy poduszkę ochronną. W środowisku wilgotnym odcisk staje się miękki i łatwy do usunięcia bez kwasu salicylowego lub pilnika. W ciągu ok. 5 tygodni odcisk daje się łatwo usunąć. Na skórze nie pozostają blizny.
Plastry Compeed zawierają opatentowaną wersje opatrunku hydrokoloidowego. Hydrokoloid to samoprzylepna substancja przyjazna dla skóry posiada właściwości:

 • Od wewnątrz - pochłaniania nadmiar wilgoci z rany
 • Na zewnątrz - półprzepuszczalna warstwa poliuretanowa, pozwala na odparowanie nadmiaru wilgoci zgromadzonego w warstwie wewnętrznej. Stanowi barierę ochronną przed czynnikami zewnętrznymi: wodą, brudem i bakteriami. Nie powstaje strup, plaster działa jak dodatkowa warstwa skóry. Przylegający szczelnie plaster pomaga zachować naturalną wilgotność, temperaturę i prawidłowe pH. Wysiłek organizmu koncentruje się na gojeniu rany.

  Sposób użycia:
  Dokładnie oczyścić i osuszyć skórę (Compeed nie przyklei się do tłustej lub wilgotnej skóry). Plaster ogrzać w dłoniach przez około 1 minutę aby lepiej przylegał. Zdjąć wzorzysty papier ochronny, zdjąć biały papier znajdujący się po przylepnej stronie plastra. Nie dotykać strony przylepnej.Plaster należy zostawić na miejscu, dopóki sam nie zacznie się odklejać. Zdejmujemy go ściągając wzdłuż skóry.

  Rozmiar:
  Rozmiar plastrów 1,7 x 4,7cm
 • Dystrybutor
 • Omega Pharma Poland
 • Aleja Niepodległości 18
 • Warszawa
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: