
Apap Extra 50 tabletek
Apap Extra to najsilniejszy lek przeciwbólowy z rodziny Apap. Jest połączeniem bezpiecznej substancji aktywnej (paracetamol 500mg) ze składnikiem...
Wskazania: Leczenie wspomagające choroby zwyrodnieniowej stawów oraz towarzyszących jej dolegliwości bólowych.
Dawkowanie: Doustnie. Zazwyczaj stosowana dawka leku to 1 kapsułka 300 mg na dobę, przyjmowana w trakcie posiłku. Kapsułkę należy połknąć w całości, nie rozgryzając jej, popijając odpowiednią ilością płynu, np. szklanką wody. Lek Piasciedine 300 charakteryzuje opóźnione występowanie działania. Z tego powodu w początkowym okresie stosowania Piascledine 300 może być konieczne zastosowanie przez lekarza leczenia skojarzonego z niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym i/lub lekiem przeciwbólowym. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.
Możliwe skutki uboczne: Lek może wywoływać tzw. refluks, czyli zarzucanie treści pokarmowej z żołądka do przełyku, dlatego, żeby temu zapobiec, lek należy przyjmować podczas posiłku. Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.
Poinformuj lekarza: Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Ze względu na brak badań klinicznych nie zaleca się stosowania w ciąży i w okresie karmienia piersią.
producent: Laboratoires Expanscience
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Apap Extra to najsilniejszy lek przeciwbólowy z rodziny Apap. Jest połączeniem bezpiecznej substancji aktywnej (paracetamol 500mg) ze składnikiem...
Preparat zawiera magnez w postaci 100% chelatu aminokwasowego. Chelaty aminokwasowe charakteryzują się najlepszą wchłanialnością, ponieważ...
Witaminy D i K pomagają w utrzymaniu zdrowych kości Tkanka kostna jest dynamiczną strukturą, która nieustannie podlega procesom przebudowy....
Wskazania: słabe lub umiarkowane bóle różnego pochodzenia, gorączka.Skład: 1 tabletka zawiera 200 mg ibuprofenu.Działanie: przeciwbólowe,...
Nurofen Forte 48 tabletek Działanie: Działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. Łagodzi stany skurczowe w miednicy małej, zmniejsza...
Witamina D jest to grupa rozpuszczalnych w tłuszczach organicznych związków chemicznych. Wyróżniamy dwie podstawowe formy witaminy D, które różnią...
Ketokaps Max 50 mg - 10 kaps.Wskazania:Ketokaps Max 50 mg to lek dla dorosłych i młodzieży powyżej 15. roku życia, wskazany do stosowania w...
Preparat zawiera wapń i magnez w postaci naturalnych organicznych związków – cytrynianów. Już sama postać cytrynianu wapnia i cytrynianu magnezu...
Doppelherz Aktiv Mocne kości Calcium 1500 + vit. D3+K+C Zastosowanie:Wapń i witamina D3 są niezbędne dla utrzymania prawidłowego stanu...
POLOPIRYNA MAX to preparat działający na bazie kwasu acetylosalicylowego jednego z NLPZ. Odpowiada za właściwości przeciwbólowe i...
Ketonal Active jest lekiem zawierającym ketaprofen - niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ). Produkt zalecany jest w leczeniu objawowym zapalnych...
Suplement diety OLIMP Gold Glucosamine jest preparatem zawierającym siarczan glukozaminy oraz witaminę C, substancje niezbędne do prawidłowej...
Lizyna to aminokwas egzogenny i należy go pozyskiwać z pożywienia, ponieważ organizm człowieka nie potrafi go produkować. Jako że, jest...
Preparat zawiera unikalny opatentowany skłądnik ApresFlex oparty o naturalny ekstrakt, wzbogacony o kwas boswelinowy AKBA. Stosowanie:...
Urazym to suplement diety, który zawiera kombinację enzymów proteolitycznych pochodzenia naturalnego: bromelainę i papainę oraz rutozyd. Preparat...
Suplement diety 4Flex zawiera opatentowany składnik - Fortigel, czyli hydrolizat kolagenu nowej generacji. Jest to białko pochodzenia naturalnego...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii