
Apap 0,5 g 50 tabletek
Apap uśmierza bóle różnego pochodzenia, a dodatkowo skutecznie zwalcza gorączkę nie obniżając prawidłowej temperatury ciała. Efekt terapeutyczny...
Skład:
1 kapsułka zawiera 400 mg ibuprofenu
Bóle rożnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego
Bolesne miesiączkowanie
Stany gorączkowe rożnego pochodzenia (miedzy innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych).
Nadwrażliwość na ibuprofen lub na którakolwiek substancje pomocniczą. Choroba wrzodowa żołądka i (lub) dwunastnicy czynna lub nawracająca w wywiadzie, perforacja lub krwawienie, również występujące po zastosowaniu NLPZ. Ciężka niewydolność wątroby, ciężka niewydolność nerek lub ciężka niewydolność serca. Nie stosować u osób, u których w trakcie leczenia kwasem acetylosalicylowym lub innymi niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ) występowały w wywiadzie jakiekolwiek objawy alergii w postaci zapalenia błony śluzowej nosa, pokrzywki, skurczu oskrzeli lub astmy. III trymestr ciąży. Nie stosować ibuprofenu jednocześnie z innymi niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi, w tym inhibitorami COX-2 (zwiększone ryzyko wystąpienia działań niepożądanych). Naczyniowo-mózgowe lub inne czynne krwawienie. Zaburzenia krzepnięcia (ibuprofen może wydłużać czas krwawienia), skaza krwotoczna. U pacjentów z ciężkim odwodnieniem (wywołanym wymiotami, biegunka lub niewystarczającym spożyciem płynów). Zaburzenia wytwarzania krwi o nieustalonym pochodzeniu, takie jak małopłytkowość.
Producent:
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Apap uśmierza bóle różnego pochodzenia, a dodatkowo skutecznie zwalcza gorączkę nie obniżając prawidłowej temperatury ciała. Efekt terapeutyczny...
Witamina D3 w płynie firmy Solgar umożliwia wszechstronną suplementację diety w ten wyjątkowy składnik o zasadniczym znaczeniu dla organizmu....
Apap to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, który jako substancję czynną zawiera paracetamol. Lek stosuje się w bólach różnego pochodzenia,...
Homeopatyczny produkt leczniczy. Jedyna w formie tabletek podjęzykowych do stosowania doustnie Dla dorosłych i dzieci już od 18. miesiąca życia....
Wskazania: Bólu różnego pochodzenia o dużym nasileniu, a także gorączki, gdy zastosowanie innych środków jest przeciwwskazane lub nieskuteczne....
ARTHRON Complex to połączenie glukozaminy i chondroityny na rynku, w optymalnych dawkach. Preparat zawiera siarczan chondroityny, siarczan...
Nurofen Forte 48 tabletek Działanie: Działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. Łagodzi stany skurczowe w miednicy małej, zmniejsza...
Solgar Magnez Chelat to preparat zawierający magnez w postaci chelatu aminokwasowego. Magnez: • pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej, •...
Suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych. Witamina D wspomaga utrzymanie zdrowych kości, wspiera prawidłowe funkcjonowanie mięśni, dodatkowo...
Suplement diety, którego składniki pomagają utrzymać prawidłową kondycję chrząstki stawowej i kości. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych....
Ketonal Active jest lekiem zawierającym ketaprofen - niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ). Produkt zalecany jest w leczeniu objawowym zapalnych...
Składniki: Cartidyss™ (kompleks kolagenowy z chrząstki rybiej: zhydrolizowany kolagen typu II, siarczan chondroityny, siarczan glukozaminy oraz...
Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.Wskazania:Lek stosuje się w leczeniu choroby przeziębieniowej, bólów, obrzęków,...
Panadol Extra tabl. powl.: 12 szt. Skład1 tabl. powl. zawiera 500 mg paracetamolu i 65 mg kofeiny.DziałanieLek o połączonym działaniu...
Ibuprom RR to lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy. Skład Substancją czynną leku jest ibuprofen 400 mg. Substancje pomocnicze to:...
Wskazania: Leczenie wspomagające choroby zwyrodnieniowej stawów oraz towarzyszących jej dolegliwości bólowych. Dawkowanie: Doustnie. Zazwyczaj...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii