
Saridon 20 tabletek
Co to jest SARIDON i w jakim celu się go stosuje? Saridon zawiera paracetamol i propyfenazon, dwie substancje działające przeciwbólowo i...
Suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych.
Witamina D wspomaga utrzymanie zdrowych kości, wspiera prawidłowe funkcjonowanie mięśni, dodatkowo witamina D wspiera właściwe funkcjonowanie układu odpornościowego.
Składniki:
olej zawierający trójglicerydy o średniej długości łańcucha (olej palmowy/kokosowy); żelatyna wołowa; substancja wiążąca: glicerol; przeciwutleniacz: alfa-tokoferol; cholekalcyferol (witamina D3).
Stosowanie:
Dorośli: 1 kapsułka dziennie, popijając wystarczającą ilością wody.
Producent
PROCTER & GAMBLE
Zabraniecka 20
Warszawa
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Co to jest SARIDON i w jakim celu się go stosuje? Saridon zawiera paracetamol i propyfenazon, dwie substancje działające przeciwbólowo i...
Wskazania: Ból mięśni, ból reumatyczny, ból pleców, ból głowy, ból zęba. Bolesne miesiączkowania. Objawy grypy i przeziębienia (ból i gorączka)....
Naproxen Aflofarm stosowany jest w leczeniu dolegliwości bólowych o małym i umiarkowanym nasileniu, takich jak: - ból towarzyszący chorobom mięśni...
Wskazania: Bólu różnego pochodzenia o dużym nasileniu, a także gorączki, gdy zastosowanie innych środków jest przeciwwskazane lub nieskuteczne....
Lek Opokan max zawiera substancję czynną meloksykam. Meloksykam należy do grupy tak zwanych niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), które są...
Lek przeciwbólowy.Skład:1 tabletka zawiera 25 mg deksketoprofenu w postaci deksketoprofenu z trometamolemWskazania: Objawowe leczenie bólu o...
Suplement diety, którego składniki pomagają utrzymać prawidłową kondycję chrząstki stawowej i kości. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych....
Ibuprom Max Rapid zawiera 400 mg ibuprofenu w postaci 512 mg ibuprofenu sodowego dwuwodnego. Ibuprofen należy do leków z grupy niesteroidowych...
Apap uśmierza bóle różnego pochodzenia, a dodatkowo skutecznie zwalcza gorączkę nie obniżając prawidłowej temperatury ciała. Efekt terapeutyczny...
Działanie:Nalgesin Mini jest lekiem łagodzącym ból, zmniejszającym stan zapalny.Lek działa poprzez hamowanie syntezy prostaglandyn. Działanie...
Apap Extra to lek stosowany w celu doraźnego łagodzenia bólu oraz o działaniu przeciwgorączkowym. Lek oprócz paracetamolu zawiera również kofeinę,...
Witamina D3 w płynie firmy Solgar umożliwia wszechstronną suplementację diety w ten wyjątkowy składnik o zasadniczym znaczeniu dla organizmu....
Działanie: Preparat o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Obniża podwyższoną temperaturę ciała występującą w czasie choroby, nie obniża...
Suplement diety Diosmina 500 Complex zawiera diosminę, hesperydynę, wyciąg z ruszczyka, witaminę C i rutynę. Ruszczyk kolczasty korzystnie wpływa...
Wskazania: Bóle różnego pochodzenia:- bóle głowy, np. migrena,- bóle okolicy krzyżowej,- bóle zębów, np. po ekstrakcji zębów, -nerwobóle,- bóle...
DiosMax to lek zawierający zmikronizowaną diosminę. Diosmina zwiększa napięcie i elastyczność naczyń żylnych oraz działa osłaniająco na naczynia....
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii