
Artresan OPTIMA 90+ 30 kapsułek
Suplement diety zawierający składniki wspierające tworzenie kolagenu oraz tkanki łącznej w tym chrząstki stawowej. Produkt przeznaczony dla osób...
Lek przeciwbólowy.
Skład:
1 tabletka zawiera 25 mg deksketoprofenu w postaci deksketoprofenu z trometamolem
Wskazania:
Objawowe leczenie bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego np. bólu mięśniowo-kostnego, bolesnego miesiączkowania, bólu zębów.
Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.
Dawkowanie:
1 tabletka co 8 godzin
Producent : Berlin Chemie AG
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Suplement diety zawierający składniki wspierające tworzenie kolagenu oraz tkanki łącznej w tym chrząstki stawowej. Produkt przeznaczony dla osób...
Diosmina Colfarm Max to lek zawierający zmikronizowaną diosminę. Lek stosuje się w przypadku objawów takich jak uczucie ciężkich nóg, bólu nóg,...
Preparat zawiera w swoim składzie wapń i magnez w postaci organicznych związków – cytrynianów. Organiczny cytrynian magnezu posiada większą...
Działanie:Preparat o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Mechanizm działania polega na hamowaniu cyklooksygenazy kwasu...
Preparat polecany jest osobom narażonym na problemy ze stawami wynikającymi z wieku, nadwagi, uprawiania sportów, okresu menopauzy. Duo Stawy...
Ibuprom RR to lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy. Skład Substancją czynną leku jest ibuprofen 400 mg. Substancje pomocnicze to:...
Apap Extra to lek stosowany w celu doraźnego łagodzenia bólu oraz o działaniu przeciwgorączkowym. Lek oprócz paracetamolu zawiera również kofeinę,...
Apap Extra to lek stosowany w celu doraźnego łagodzenia bólu oraz o działaniu przeciwgorączkowym. Lek oprócz paracetamolu zawiera również kofeinę,...
Lek Opokan max zawiera substancję czynną meloksykam. Meloksykam należy do grupy tak zwanych niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), które są...
Suplement diety zawierający chondroitynę (w postaci kwaśnego siarczanu), która wspomaga funkcjonowanie stawów. Produkt dla osób dorosłych....
Skład: 1 kapsułka zawiera 400 mg ibuprofenu Wskazania do stosowania: Bóle rożnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego bóle głowy, w...
Ibuprom Max Rapid zawiera 400 mg ibuprofenu w postaci 512 mg ibuprofenu sodowego dwuwodnego. Ibuprofen należy do leków z grupy niesteroidowych...
Lek przeciwzapalny i przeciwbólowy stosowany w bólach kostno-stawowych w przebiegu chorób reumatoidalnych i zwyrodnieniowychc stawów. W...
Składniki: Cartidyss™ (kompleks kolagenowy z chrząstki rybiej: zhydrolizowany kolagen typu II, siarczan chondroityny, siarczan glukozaminy oraz...
Doraźnie, u dorosłych w ostrych, umiarkowanych bólach różnego pochodzenia, takich jak: bóle głowy (w tym także migreny), bóle zębów bóle mięśniowe,...
Naproxen Aflofarm stosowany jest w leczeniu dolegliwości bólowych o małym i umiarkowanym nasileniu, takich jak: - ból towarzyszący chorobom mięśni...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii