
Sudafed Xylospray HA areozol do nosa 10ml
Sudafed XyloSpray HA w formie aerozolu udrażnia nos, ułatwia odpływ wydzieliny oraz chroni i nawilża błonę śluzowa nosa. Wskazania: Nadmierne...
Ibuprom Max Rapid zawiera 400 mg ibuprofenu w postaci 512 mg ibuprofenu sodowego dwuwodnego. Ibuprofen należy do leków z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających właściwości przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.
Lek Ibuprom Max Rapid jest przeznaczony do stosowania w następujących przypadkach:
Ostre bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego:
− bóle głowy
migrena z aurą lub bez (wraz z objawami dodatkowymi, takimi jak nudności, nadwrażliwość na światło i dźwięk);
napięciowe bóle głowy;
− bóle zębów;− bóle mięśniowe, stawowe i kostne;− bolesne miesiączkowanie;− nerwobóle;− bóle towarzyszące grypie i przeziębieniu.
Gorączka różnego pochodzenia (m.in. w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych).
Substancja czynna: Ibuprofenum
Skład:
Substancją czynną leku jest ibuprofen – 1 tabletka powlekana zawiera 400 mg ibuprofenu w postaci 512 mg ibuprofenu sodowego dwuwodnego.
Substancje pomocnicze to: laktoza jednowodna (200M), sodu laurylosiarczan, krospowidon, powidon (K-30), krzemionka, koloidalna uwodniona, laktoza jednowodna, talk, magnezu stearynian; Otoczka (Opadry fx 64F580006): hypromeloza 2910, laktoza jednowodna, makrogol (E1521), potasowo-glinowy krzemian (E 555) / tytanu dwutlenek (E 171), talk, tytanu dwutlenek (E171), sodu cytrynian. Tusz Opacode Monogramming Ink S-1-175005 Grey: szelak, alkohol izopropylowy, tytanu dwutlenek (E 171), indygotyna, lak (E 132), żółcień pomarańczowa, lak (E 110), czerwień Allura AC, lak (E 129), glikol propylenowy (E 1520), alkohol n-butylowy, amonu wodorotlenek
Dawkowanie:
Ten lek należy zawsze przyjmować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta lub według wskazań lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Lek do krótkotrwałego stosowania.
Lek jest przeznaczony wyłącznie do stosowania doustnego, u pacjentów dorosłych i dzieci w wieku co najmniej 12 lat.Zazwyczaj stosuje się następujące dawkowanie:
Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 1 tabletkę co cztery godziny. Tabletki popijać wodą. Nie stosować więcej niż 3 tabletki w ciągu doby.
Pacjenci w podeszłym wieku: u osób w podeszłym wieku istnieje większe ryzyko wystąpienia działań niepożądanych. Można je zminimalizować stosując najmniejsze skuteczne dawki przez jak najkrótszy okres.
Należy stosować najmniejszą skuteczną dawkę przez najkrótszy okres konieczny do złagodzenia objawów. Jeśli w przebiegu zakażenia jego objawy (takie jak gorączka i ból) utrzymują się lub nasilają, należy natychmiast skonsultować się z lekarzem.
Producent:
USP Zdrowie sp. z o.o.
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Sudafed XyloSpray HA w formie aerozolu udrażnia nos, ułatwia odpływ wydzieliny oraz chroni i nawilża błonę śluzowa nosa. Wskazania: Nadmierne...
Preparat do stosowania miejscowego o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym, miejscowo znieczulającym i antyseptycznym. Hamuje powstawanie zmian...
Działanie: Paracetamol Hasco jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Czas działania przeciwbólowego wynosi 4-6 godz. Działanie...
WSKAZANIADoraźne leczenie objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych, takich jak ból głowy, gorączka, ból gardła, nieżyt nosa i gardła u...
Coldrex Maxgrip o smaku cytrynowym jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, obkurczającym naczynia krwionośne błony ślazowej...
Pelavo Med jest lekiem roślinnym w postaci tabletek ulegających rozpadowi w jamie ustnej, zawierających suchy wyciąg z korzenia pelargonii....
CHOLINEX - NOWE WIĘKSZE OPAKOWANIE!!! (cholini salicylas)pastylki 150 mgSKŁAD 1 pastylka o ciężarze 3,9 g zawiera substancję czynną:salicylan...
Fervex o smaku malinowym - 8 saszetek Fervex jest lekiem złożonym. Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Meinian feniraminy...
Wyrób medyczny. Tabletki zawierają substytut soli emskiej o podobnej ilości podstawowych kationów i anionów oraz równoważnym odczynie pH. Po...
Polopiryna Complex jest lekiem wieloskładnikowym zmniejszającym główne objawy przeziębienia takie jak bóle mięśniowo-stawowe, wysoka temperatura, i...
Produkt leczniczy do stosowania w leczeniu bólu o łagodnym do umiarkowanego nasilenia lub/i gorączki. Skład Substancją czynną leku jest...
Dolegliwości bólowe różnego pochodzenia o lekkim i średnim nasileniu, w tym: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśni, bóle stawów. Dolegliwości...
Syrop o smaku malinowym Flegamina przeznaczony jest do stosowania w przypadku ostrych i przewlekłych chorób dróg oddechowych, przebiegających z...
Wyrób medyczny. Zawiera oryginalny wyciąg z porostu islandzkiego, który łagodzi objawy chrypki i podrażnionego gardła. Tworzy powłokę osłaniającą...
Gripex Hot Max, proszek do sporządzania roztworu doustnego, to lek wieloskładnikowy o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwbólowym i udrożniającym...
Wskazania: Dolegliwości bólowe o lekkim i średnim nasileniu, np.: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśni, gorączka, dolegliwości towarzyszące grypie i...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii