
Ibum Express 400 mg 12 kapsułek
Skład: 1 kapsułka zawiera 400 mg ibuprofenu Wskazania do stosowania: Bóle rożnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego bóle głowy, w...
Coldrex Maxgrip o smaku cytrynowym jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, obkurczającym naczynia krwionośne błony ślazowej nosa i zmniejszającym jej przekrwienie, a w wyniku tego udrażniającym nos i zatoki.
Substancjami czynnymi leku są paracetamol, chlorowodorek fenylefryny, was askorbowy.
1 saszetka zawiera 1000 mg paracetamolu, 10 mg chlorowodorku fenylefryny i 40 mg kwasu askorbowego.
Substancje pomocnicze: sacharozę, kwas cytrynowy, cytrynian sodu, skrobię kukurydzianą, sodu cyklaminian, sodu sacharynę, bezwodną krzemionkę koloidalną, aromat cytrynowy, kurkuminę (E100)
Jedna saszetka zawiera 3,7 g sacharozy.
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: Jedna saszetka preparatu Coldrex MaxGrip co 4 do 6 godzin.
Nie stosować więcej niż 4 saszetki na dobę.
Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej - preparatu Coldrex MaxGrip nie należy stosować dłużej niż siedem dni.
Przed podaniem proszek należy rozpuścić w ciepłej wodzie.
Wsypać zawartość jednej saszetki wsypać do szklanki i uzupełnić do połowy gorącą woda, dobrze wymieszać i wypić.
W razie konieczności dolać zimnej wody.
Lek zawiera witamin C.
Coldrex MaxGrip jest wskazany do krótkotrwałego, objawowego leczenia grypy lub przeziębienia, przebiegających z gorączką, dreszczami, bólem głowy, bólem gardła, katarem, zapaleniem zatok.
Nie należy stosować preparatu Coldrex MaxGrip
Lek może powodować zawroty głowy - w razie wystąpienia tych objawów nie należy prowadzić pojazdów oraz obsługiwać maszyn.
Możliwe działania niepożądane:
Rzadko: (częściej niż 1 na 10 000 ale rzadziej niż 1 na 1000 pacjentów):
Bardzo rzadko: (rzadziej niż 1 na 10 000 pacjentów):
W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem leku należy skontaktować się z lekarzem.
Podmiot odpowiedzialny
Perrigo Poland sp. z o.o.
Al. Niepodległosci 18
02-633 Warszawa
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Skład: 1 kapsułka zawiera 400 mg ibuprofenu Wskazania do stosowania: Bóle rożnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego bóle głowy, w...
Ibuprom Max Rapid zawiera 400 mg ibuprofenu w postaci 512 mg ibuprofenu sodowego dwuwodnego. Ibuprofen należy do leków z grupy niesteroidowych...
Vicks AntiGrip Max o smaku pomarańczowym przeznaczony jest do leczenia objawowego przeziębienia i grypy, przebiegających z gorączką, słabym lub...
Paracetamol Synoptis zawiera jako substancję czynną paracetamol, który należy do grupy leków przeciwbólowych zwanych analgetykami. Lek Paracetamol...
Fervex to złożony lek kompleksowo zwalczający objawy grypy i przeziębienia. Przeznaczony do doraźnego stosowania u osób dorosłych oraz dzieci...
Apap to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, który jako substancję czynną zawiera paracetamol. Lek stosuje się w bólach różnego pochodzenia,...
Wskazania:Lek do objawowego leczenia w gorączce i (lub) bólu o małym lub umiarkowanym nasileniu np. ból głowy, dolegliwości towarzyszące...
Panadol Extra tabl. powl.: 12 szt. Skład1 tabl. powl. zawiera 500 mg paracetamolu i 65 mg kofeiny.DziałanieLek o połączonym działaniu...
*Oferta do wyczerpania zapasów! Działanie: Kwas acetylosalicylowy działa głównie przez hamowanie uwalniania i biosyntezy prostaglandyn z...
Działanie:Preparat o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Mechanizm działania polega na hamowaniu cyklooksygenazy kwasu...
Gripex® Hot Max to wieloskładnikowy lek, dlatego kompleksowo walczy z objawami przeziębienia i grypy: paracetamol działa przeciwgorączkowo i...
Scorbolamid to unikalna kompozycja 3 składników, które nie tylko wzmacniają odporność (witamina C i rutozyd), ale przede wszystkim skutecznie...
Apap Extra to lek stosowany w celu doraźnego łagodzenia bólu oraz o działaniu przeciwgorączkowym. Lek oprócz paracetamolu zawiera również kofeinę,...
Ibuprom Max Rapid zawiera 400 mg ibuprofenu w postaci 512 mg ibuprofenu sodowego dwuwodnego. Ibuprofen należy do leków z grupy niesteroidowych...
Działanie: Preparat o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Obniża podwyższoną temperaturę ciała występującą w czasie choroby, nie obniża...
To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Nie przekraczaj maksymalnej dawki leku. W przypadku wątpliwości...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii