
Vicks Vicks Antigrip Zatoki i Katar 10 saszetek o...
Saszetki Vicks AntiGrip Zatoki i Katar to lek stosowany w przypadku objawów przeziębienia i grypy. Vicks Antigrip zawiera 3 składniki aktywne o...
Metafen to skuteczne połączenie dwóch metod walki z bólem. Dzięki niemu nie musisz już ograniczać się
do leków na bazie tylko jednego środka przeciwbólowego: paracetamolu lub ibuprofenu.
Teraz możesz inaczej walczyć z bólem.
Wszystko za sprawą podwójnego mechanizmu działania Metafenu
Wskazania: Schorzenia reumatyczne (reumatoidalne zapalenie stawów, zapalenie kości i stawów, zmiany zwyrodnieniowe kręgów, zesztywniejące zapalenie stawów kręgosłupa), stany zapalne tkanek miękkich (zapalenie ścięgien i mięśni, gościec, zapalenie torebki stawowej), dolegliwości bólowe m.in. w ginekologii, urologii, ortopedii (złamania, zwichnięcia, urazy sportowe, urazy tkanek miękkich- stłuczenia), w stomatologii, laryngologii (infekcje górnych dróg oddechowych m.in. zapalenie migdałków, gardła, zatok), bóle pooperacyjne.
Dawkowanie: Doustnie, po posiłku. Dorośli jednorazowo 1 lub 2 tabletki (w razie konieczności dawkę można powtarzać do trzech razy na dobę, nie stosować więcej niż 6 tabletek na dobę), dzieci powyżej 12 roku życia jednorazowo 1 tabletka ( w razie konieczności dawkę można powtórzyć do trzech razy na dobę, nie stosować więcej niż 3 tabletki na dobę). Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia. Uwaga!Podczas stosowania paracetamolu nie należy spożywać alkoholu. Alkohol zwiększa ryzyko toksycznego uszkodzenia wątroby. Nie należy stosować dodatkowo innych preparatów zawierających paracetamol ze względu na ryzyko przedawkowania leku. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Saszetki Vicks AntiGrip Zatoki i Katar to lek stosowany w przypadku objawów przeziębienia i grypy. Vicks Antigrip zawiera 3 składniki aktywne o...
Wskazania: Dolegliwości bólowe o lekkim i średnim nasileniu, np.: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśni, gorączka, dolegliwości towarzyszące grypie i...
SKŁADAnas barbariae, hepatis et cordis extractum 200 K.WSKAZANIALeczniczo - podczas grypy i przeziębienia oraz zapobiegawczo - w okresie...
Apap to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, który jako substancję czynną zawiera paracetamol. Lek stosuje się w bólach różnego pochodzenia,...
Lek Ibum Sprint zawiera ibuprofen - substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających działanie przeciwbólowe,...
Paracetamol Synoptis zawiera jako substancję czynną paracetamol, który należy do grupy leków przeciwbólowych zwanych analgetykami. Lek Paracetamol...
Apap to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, który jako substancję czynną zawiera paracetamol. Lek stosuje się w bólach różnego pochodzenia,...
*Oferta ważna do wyczerpania zapasów VICKS SymptoMed MAX granulat do sporzadzania roztworu doustnego jest przeznaczony do łagodzenia objawów...
Wskazania: słabe lub umiarkowane bóle różnego pochodzenia, gorączka.Skład: 1 tabletka zawiera 200 mg ibuprofenu.Działanie: przeciwbólowe,...
Skład1 tabl. drażowana zawiera: 300 mg salicylamidu, 100 mg kwasu askorbowego, 5 mg rutozydu. Wskazania do stosowaniaBól i gorączka związane z...
Ibuprom RR to lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy. Skład Substancją czynną leku jest ibuprofen 400 mg. Substancje pomocnicze to:...
Wskazania: Dolegliwości bólowe o lekkim i średnim nasileniu, np.: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśni, gorączka, dolegliwości towarzyszące grypie i...
Maksymalna ilość w zamówieniu - 5 szt. Gripex® Hot to moc trzech składników w wygodnej do spożycia formie saszetki. Rozgrzewający napój o...
Produkt leczniczy zawierający paracetamol. Lek stosuje się w objawowym leczeniu łagodnego do umiarkowanego bólu oraz gorączki. Skład 1 saszetka...
Działanie:Preparat o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Mechanizm działania polega na hamowaniu cyklooksygenazy kwasu...
Wskazania: Bóle różnego pochodzenia:- bóle głowy, np. migrena,- bóle okolicy krzyżowej,- bóle zębów, np. po ekstrakcji zębów, -nerwobóle,- bóle...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii