
PELAVO Multi 6+ Przeziębienie i grypa syrop 120ml
Wskazania: Środek spożywczy do specjalnego przeznaczenia medycznego zalecany jako uzupełnienie diety w okresie wzmożonego ryzyka zachorowania na...
Fervex o smaku malinowym - 8 saszetek Fervex jest lekiem złożonym. Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Meinian feniraminy zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych udrożniając przewody nosowe, hamuje odruch kichania i łzawienie oczu. Kwas askorbowy uzupełnia niedobory witaminy C w organizmie.
Wskazania:
Doraźne leczenie objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych (ból głowy, gorączka, zapalenie błony śluzowej nosa i gardła) u dorosłych i dzieci powyżej 15 lat.
Przeciwskazania:
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek. Jaskra z zamkniętym kątem przesączenia. Przerost prostaty z utrudnionym oddawaniem moczu. Wiek poniżej 15 lat. Choroba alkoholowa. Nie stosować z innymi preparatami zawierającymi paracetamol.
Dawkowanie i sposób stosowania:
Dorośli i dzieci powyżej 15 lat: 1 saszetka 2 lub 3 razy na dobę. Przerwy w podawaniu kolejnych dawek powinny wynosić co najmniej 4 godziny. W przypadku upośledzenia czynności nerek, należy zachować co najmniej ośmiogodzinne przerwy między dawkami. Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance ciepłej lub chłodnej wody.
Skład:
Jedna saszetka 13,100 g zawiera:
Paracetamol 500 mg
Kwas askorbowy 200 mg
Maleinian feniraminy 25 mg
Substancje pomocnicze: sacharoza (11,555g), bezwodny kwas cytrynowy, guma arabska, sacharynian sodu, naturalny aromat cytrynowo-rumowy.
Producent:
Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Wskazania: Środek spożywczy do specjalnego przeznaczenia medycznego zalecany jako uzupełnienie diety w okresie wzmożonego ryzyka zachorowania na...
Leczenie objawów kataru siennego (zwanego także sezonowym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa) i całorocznego alergicznego zapalenia błony...
Sposób użyciaUsunąć nasadkę ochronną, umieścić kciuk na podstawie pojemnika, a palce wskazujący i środkowy na skrzydełkach dozownika i przycisnąć...
Zatoxin duo jest suplementem diety zawierającym kompozycję ekstraktów roślinnych oraz witamin i minerałów. Witamina B2 (ryboflawina) oraz...
Wyrób medyczny Woda morska w aerozolu do nosa hysan® jest hipertonicznym roztworem soli morskiej do rozpylania do nosa. Hipertoniczny oznacza, że...
Theraflu MAX GRIP zawiera 3 składniki aktywne: paracetamol, fenylefrynę i kwas askorbowy (witaminę C):- paracetamol - działa przeciwbólowo i...
Skład hialuronian sodu (0,1%) w izotonicznym roztworze chloru sodu. Wskazania do inhalacji, zakraplania i przemywania jam nosowych. Może być...
Lek Acatar Care stosuje się w obrzęku błon śluzowych występującym w ostrym zapaleniu błony śluzowej nosa, naczynioruchowym zapaleniu błony śluzowej...
Otrivin Allergy to lek o działaniu miejscowym, zawierający: fenylefrynę - szybko i długotrwale zmniejszającą przekrwienie błony śluzowej nosa...
Wskazania: - nieżyt nosa wywołany przez infekcje oraz alergie, - suchość błony śluzowej nosa powstałej w wyniku niekorzystnych warunków...
AROMATOLKoncentrat do sporządzania roztworu do płukania jamy ustnej i gardła, roztwór doustny, do stosowania na skórę i do sporządzania inhalacji...
Produkt jest wyrobem medycznym Fitonasal skoncentrowany spray jest ochronnym preparatem udrażniającym nos do stosowania w przypadku przeziębienia,...
Coldrex MaxGrip o smaku cytrynowym to kompleksowy lek do rozpuszczania w gorącej wodzie, który zwalcza nawet najbardziej uciążliwe objawy...
Pantherin ecto Żel do nosa nawilżająco-łagodzący to wyrób medyczny wskazany do stosowania celem regeneracji błony śluzowej nosa po zabiegach...
RenoPuren Zatoki Hot bez cukru to suplement diety, którego składniki wspomagają prawidłowe funkcjonowanie górnych dróg oddechowych oraz wspierają...
AloeNasin A+E to wyrób medyczny w formie spray'u do nosa przeznaczony do nawilżania i wspomagania regeneracji błony śluzowej, która uległa...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii