
Paracetamol Farmina 500 mg 10 czopków
Paracetamol Farmina, czopki 500mg Produkt leczniczy Paracetamol to najbardziej popularny lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Ze względu na...
Działanie:
Paracetamol Hasco jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Czas działania przeciwbólowego wynosi 4-6 godz. Działanie przeciwgorączkowe trwa 6-8 godz.
Dawkowanie:
Czopki Paracetamol Hasco stosuje się doodbytniczo. U dorosłych stosuje się dawkę 500 mg jednorazowo. Maksymalna dawka dobowa paracetamolu dla osób dorosłych w przypadku leczenei krótkotrwałego wynosi 4,0 g, a długotrwałego 2,6 g. U dzieci dawkę ustala się wg masy ciała (przeciętna jednorazowa dawka wynosi 10-15mg/kg masy ciała) lub według poniższej tabeli wiekowej:
3 miesiące - 1rok - 80 mg
2-3 lata - 125 mg
4-6 lat - 125 mg do 250 mg
7-8 lat - 250 mg
9-10 lat 250 mg do 500 mg
11-12 lat - 500 mg.
Pojedynczą dawkę można podawać 4 razy na dobę nie częściej niż co 4 godziny.
Opakowanie zawiera 10 czopków.
Producent: Hasco - Lek
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Paracetamol Farmina, czopki 500mg Produkt leczniczy Paracetamol to najbardziej popularny lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Ze względu na...
\MIG 400mg wskazny jest w: bólach różnego pochodzenia o słabym do umiarkowanego nasileniu, np. bolesne miesiączkowanie, bóle głowy, zębów, mięśni,...
Ibuprex to lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy, przeciwzapalny, zawierający substancję czynną Ibuprofen, należący do grupy leków nazwanych...
Ibuprex to lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy, przeciwzapalny, zawierający substancję czynną Ibuprofen, należący do grupy leków nazwanych...
Wskazania: Bóle kostno-stawowe i mięśniowe w przebiegu chorób reumatoidalnych i zwyrodnieniowych stawów.Dawkowanie: Doustnie. 1 tabletka na dobę....
Wskazania: Ból mięśni, ból reumatyczny, ból pleców, ból głowy, ból zęba. Bolesne miesiączkowania. Objawy grypy i przeziębienia (ból i gorączka)....
WSKAZANIA Ból głowy i inne bóle o umiarkowanym nasileniu, zwłaszcza pochodzenia zapalnego. Dawkowanie: Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 13 roku...
Wskazania: Stosowany w stanach grypowych, przeziębieniach, gorączce, bólach głowy, bólach stawów, mięśni, nerwobólach, bólach miesiączkowych.Bólach...
Wskazania: Ból mięśni, ból reumatyczny, ból pleców, ból głowy, ból zęba. Objawowe leczenie bolesnego miesiączkowania. Objawy grypy i przeziębienia...
Wskazania: bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy (w tym także migreny), bóle zębów, bóle mięśniowe, stawowe i...
Etopiryna Extra - lek wieloskładnikowy. Skład Substancjami czynnymi leku są kwas acetylosalicylowy, paracetamol i kofeina.Każda tabletka zawiera...
DZIAŁANIE I WSKAZANIA: Działanie rozpoczyna się już po 30 minutach od chwili zastosowania, a maksymalne działanie występuje po 1-3 h i utrzymuje...
APAP intense stosowany jest w krótkotrwałym leczeniu łagodnego lub umiarkowanego bólu związanego z migreną, bólu głowy, bólu pleców, bólów...
Działanie:Nalgesin Mini jest lekiem łagodzącym ból, zmniejszającym stan zapalny.Lek działa poprzez hamowanie syntezy prostaglandyn. Działanie...
Wskazania: Dolegliwości bólowe o lekkim i średnim nasileniu, np.: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśni, gorączka, dolegliwości towarzyszące grypie i...
Lek Apap Noc w tabletkach to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, który łączy działanie paracetamolu z uspokajającym i nasennym działaniem...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii