
Aspirin C 20 tabletek musujących
Wskazania: Dolegliwości bólowe o lekkim i średnim nasileniu, np.: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśni, gorączka, dolegliwości towarzyszące grypie i...
Lek Coffepirine Tabletki od bólu głowy o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym.
Wskazania
Lek Coffepirine Tabletki od bólu głowy stosuje się w leczeniu bólów różnego pochodzenia o małym umiarkowanym nasileniu (np. bóle głowy, reumatyczne, mięśni, nerwobóle, ból zęba).
Skład
Substancjami czynnymi leku są kwas acetylosalicylowy (Acidum acetylsalicylicum) i kofeina (Coffeinum).
1 tabletka zawiera 450 mg kwasu acetylosalicylowego i 50 mg kofeiny.
Substancje pomocnicze to: skrobia ziemniaczana i talk.
Dawkowanie
Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.
Dorośli i młodzież powyżej 12 lat: zazwyczaj stosuje się 1 tabletkę (450 mg kwasu acetylosalicylowego i 50 mg kofeiny), w razie konieczności od 2 do 6 razy na dobę, nie częściej niż co 4 godziny. W ciągu doby nie wolno przyjąć więcej niż 6 tabletek (co odpowiada 2700 mg kwasu acetylosalicylowego i 300 mg kofeiny).
Nie stosować na czczo. Tabletkę należy połknąć popijając dużą ilością płynu.
Leku nie należy stosować bez konsultacji z lekarzem dłużej niż przez 3 dni.
Działanie
Lek Coffepirine Tabletki od bólu głowy zawiera dwie substancje czynne: kwas acetylosalicylowy o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym oraz kofeinę, która działa na ośrodek naczynioruchowy w mózgu, wywołując skurcz mięśni gładkich naczyń krwionośnych, a tym samym zmniejszając przepływ krwi przez tkankę mózgową. Działa pobudzająco na ośrodek oddechowy.
Producent
MARCMED
Zamenhofa 29-31
Lublin
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Wskazania: Dolegliwości bólowe o lekkim i średnim nasileniu, np.: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśni, gorączka, dolegliwości towarzyszące grypie i...
Skład: 1 kapsułka zawiera 400 mg ibuprofenu Wskazania do stosowania: Bóle rożnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego bóle głowy, w...
Produkt leczniczy zawierający paracetamol. Lek stosuje się w objawowym leczeniu łagodnego do umiarkowanego bólu oraz gorączki. Skład 1 saszetka...
Panadol Extra tabl. powl.: 12 szt. Skład1 tabl. powl. zawiera 500 mg paracetamolu i 65 mg kofeiny.DziałanieLek o połączonym działaniu...
Naproxen Aflofarm stosowany jest w leczeniu dolegliwości bólowych o małym i umiarkowanym nasileniu, takich jak: - ból towarzyszący chorobom mięśni...
Lek Ibum o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. Skład Substancją czynną leku jest ibuprofen w ilości 200 mg w jednej...
Apap Noc to pierwsze na polskim rynku połączenie sprawdzonego leku przeciwbólowego jakim jest Apap z łagodnie działającym składnikiem ułatwiającym...
Skład: 1 kapsułka zawiera 400 mg ibuprofenu Wskazania do stosowania: Bóle rożnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego bóle głowy, w...
Wskazania: Bóle kostno-stawowe i mięśniowe w przebiegu chorób reumatoidalnych i zwyrodnieniowych stawów.Dawkowanie: Doustnie. 1 tabletka na dobę....
Ibuprom Max Rapid zawiera 400 mg ibuprofenu w postaci 512 mg ibuprofenu sodowego dwuwodnego. Ibuprofen należy do leków z grupy niesteroidowych...
Paracetamol Synoptis zawiera jako substancję czynną paracetamol, który należy do grupy leków przeciwbólowych zwanych analgetykami. Lek Paracetamol...
WSKAZANIA Ból głowy i inne bóle o umiarkowanym nasileniu, zwłaszcza pochodzenia zapalnego. Dawkowanie: Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 13 roku...
Vemonis Ultra to złożony lek, który działa jednocześnie przeciwbólowo oraz rozkurczająco. Dzięki temu stosowany jest w bólach związanymi ze stanami...
Wskazania: Jako lek odkażający w zapaleniu jamy ustnej, gardła, dziąseł, po ekstrakcji zębów, po operacji usunięcia migdałków. Dawkowanie:...
Ibuprom RR MAX to lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy. Skład Substancją czynną leku jest ibuprofen 400 mg. Substancje pomocnicze...
Apap to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, który jako substancję czynną zawiera paracetamol. Lek stosuje się w bólach różnego pochodzenia,...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii