
Paracetamol Hasco 500 mg 10 czopków
Działanie: Paracetamol Hasco jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Czas działania przeciwbólowego wynosi 4-6 godz. Działanie...
WSKAZANIA
Ból głowy i inne bóle o umiarkowanym nasileniu, zwłaszcza pochodzenia zapalnego.
Dawkowanie:
Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 13 roku życia 1-2 tabletki jednorazowo lub w razie potrzeby tę samą dawkę co 8 godzin, po posiłku, popijając dużą ilością wody. Nie stosować więcej niż 4 g kwasu acetylosalicylowego na dobę. Preparatu nie należy stosować dłużej niż kilka dni. U pacjentów w podeszłym wieku należy stosować mniejsze dawki i zwiększyć odstępy w podawaniu.
Preparat nie powinien być podawany dzieciom poniżej 13 roku życia.
MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE
Niestrawność, zgaga, uczucie pełności w nadbrzuszu, nudności, wymioty, brak łaknienia, bóle brzucha, krwawienia, uszkodzenie śluzówki żołądka, zaostrzenie (nawrót) choroby wrzodowej, szumy uszne (pierwszy objaw zatrucia salicylanami), odwracalna utrata słuchu, białkomocz, zaburzenia funkcji układu krwiotwórczego.
POINFORMUJ LEKARZA
Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, chorobę wrzodową żołądka i/lub dwunastnicy, zaburzenia krzepnięcia krwi, skłonność do krwawień z nosa, zaburzenia równowagi kwasowo-zasadowej krwi, choroby nerek, astmę.
Gdy przyjmujesz inne leki z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, doustne leki przeciwcukrzycowe i przeciwzakrzepowe, leki trombolityczne, digoksynę.
Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią.
producent : Polpharma
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Działanie: Paracetamol Hasco jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Czas działania przeciwbólowego wynosi 4-6 godz. Działanie...
Apap uśmierza bóle różnego pochodzenia, a dodatkowo skutecznie zwalcza gorączkę nie obniżając prawidłowej temperatury ciała. Efekt terapeutyczny...
Paracetamol Synoptis zawiera jako substancję czynną paracetamol, który należy do grupy leków przeciwbólowych zwanych analgetykami. Lek Paracetamol...
Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy (również migrenowe), bóle zębów, bóle mięśniowe, stawowe i kostne, bóle po...
Aspirin® w tabletkach to skuteczny lek dotychczas stosowany głównie w walce z objawami przeziębienia i przy gorączce. To prawda! Ale Aspirin® jest...
Działanie:Nalgesin Mini jest lekiem łagodzącym ból, zmniejszającym stan zapalny.Lek działa poprzez hamowanie syntezy prostaglandyn. Działanie...
Ibuprom RR to lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy. Skład Substancją czynną leku jest ibuprofen 400 mg. Substancje pomocnicze to:...
Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.Wskazania:Lek stosuje się w leczeniu choroby przeziębieniowej, bólów, obrzęków,...
EXCEDRIN MIGRA STOP 10 tabletek Excedrin MigraStop jest stosowany w doraźnym leczeniu bólu głowy oraz napadów migreny (objawów, takich jak: ból...
*OFERTA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW Skład jakościowy i ilościowy1 tabletka zawiera 7,5 mg meloksykamu (Meloxicamum) oraz substancje pomocnicze:w tym...
Produkt ten zawiera 1 mg czystego olejku czosnkowego. Olejek czosnkowy jest esencją czosnku i ma wielokrotnie mocniejsze działanie od licznie...
Wskazania: objawowe leczenie bólu różnego pochodzenia bolesne miesiączki działanie rozkurczowe i przeciwbólowe Właściwości: Produkt leczniczy...
IbupromJest silnym lekiem przeciwbólowym i przeciwzapalnym, który precyzyjnie lokalizuje źródło bólu, (jakim często jest stan zapalny) i na nim...
Wskazania: Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego (bóle głowy, m.in. ból napięciowy i migrena, bóle zębów, nerwobóle, bóle...
Nurofen Forte DziałanieDziała przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo przez hamowanie cyklooksygenazy prostaglandynowej;...
Ibuprom RR MAX to lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy. Skład Substancją czynną leku jest ibuprofen 400 mg. Substancje pomocnicze...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii