
Saridon 20 tabletek
Co to jest SARIDON i w jakim celu się go stosuje? Saridon zawiera paracetamol i propyfenazon, dwie substancje działające przeciwbólowo i...
Excedrin MigraStop jest stosowany w doraźnym leczeniu bólu głowy oraz napadów migreny (objawów, takich jak: ból głowy, nudności, nadwrażliwość na światło i dźwięk) z aurą lub bez aury.
Działanie: Kwas acetylosalicylowy i paracetamol zmniejszają ból i gorączkę, a kwas acetylosalicylowy dodatkowo działa przeciwzapalnie.
Kofeina jest łagodnym środkiem pobudzającym i zwiększa działanie kwasu acetylosalicylowego i paracetamolu.
Przyjmowanie: Dorośli (wiek powyżej 18 lat):
Ból głowy: zazwyczaj zalecaną dawką jest 1 tabletka. Drugą tabletkę można przyjąć po upływie 4-6 godzin od zażycia pierwszej.W przypadku bardziej nasilonego bólu głowy można przyjąć jednorazowo 2 tabletki. W razie konieczności można przyjąć kolejne 2 tabletki po upływie 4-6 godzin.Nie należy stosować leku dłużej niż 4 dni.
Migrena: po wystąpieniu objawów należy przyjąć dwie tabletki.W razie konieczności można przyjąć kolejne 2 tabletki po upływie 4-6 godzin.Nie należy stosować leku dłużej niż 3 dni.
Skład: Jedna tabletka powlekana leku Excedrin MigraStop zawiera trzy substancje czynne:
250 mg kwasu acetylosalicylowego
250 mg paracetamolu
65 mg kofeiny
Przeciwwskazania: Nie należy stosować leku Excedrin MigraStop:
- jeżeli występuje uczulenie (nadwrażliwość) na kwas acetylosalicylowy, paracetamol, kofeinę lub którykolwiek ze składników tabletek powlekanych.
- u pacjentów z owrzodzeniem żołądka, jelit, lub jeżeli w przeszłości występowało owrzodzenie układ pokarmowego.
- jeżeli występuje krew w stolcu lub czarne stolce (objawy krwawienia lub perforacji żołądkowo-jelitowych).
- w przypadku hemofilii lub występowania innych chorób krwi
- w ciężkich schorzeniach serca, wątroby lub nerek
- podczas przyjmowania ponad 15 mg metotreksatu tygodniowo
- w trzecim trymestrze ciąży.
producent : Novartis Consumer
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Co to jest SARIDON i w jakim celu się go stosuje? Saridon zawiera paracetamol i propyfenazon, dwie substancje działające przeciwbólowo i...
Ibuprom Max Rapid zawiera 400 mg ibuprofenu w postaci 512 mg ibuprofenu sodowego dwuwodnego. Ibuprofen należy do leków z grupy niesteroidowych...
Wskazania: Bólu różnego pochodzenia o dużym nasileniu, a także gorączki, gdy zastosowanie innych środków jest przeciwwskazane lub nieskuteczne....
Nurofen Forte 48 tabletek Działanie: Działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. Łagodzi stany skurczowe w miednicy małej, zmniejsza...
ASPIRIN C FORTE, 800 mg + 480 mg, tabletki musujące Acidum acetylsalicylicum + Acidum ascorbicum Aspirin C Forte zawiera kwas acetylosalicylowy,...
Wskazania: słabe lub umiarkowane bóle różnego pochodzenia, gorączka.Skład: 1 tabletka zawiera 200 mg ibuprofenu.Działanie: przeciwbólowe,...
Panadol Extra tabl. powl.: 12 szt. Skład1 tabl. powl. zawiera 500 mg paracetamolu i 65 mg kofeiny.DziałanieLek o połączonym działaniu...
Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.Wskazania:Lek stosuje się w leczeniu choroby przeziębieniowej, bólów, obrzęków,...
Działanie: Preparat o skojarzonym działaniu składników. Kwas acetylosalicylowy i etenzamid (pochodna kwasu salicylowego) działają przeciwbólowo...
Wskazania: Dolegliwości bólowe o lekkim i średnim nasileniu, np.: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśni, gorączka, dolegliwości towarzyszące grypie i...
Wskazania: Ból mięśni, ból reumatyczny, ból pleców, ból głowy, ból zęba. Bolesne miesiączkowania. Objawy grypy i przeziębienia (ból i gorączka)....
Apap Noc to pierwsze na polskim rynku połączenie sprawdzonego leku przeciwbólowego jakim jest Apap z łagodnie działającym składnikiem ułatwiającym...
Dexak SL jest stosowany do krótkotrwałego, objawowego leczenia ostrego bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego np. ostrego bólu mięśni lub...
Wskazania: Bóle różnego pochodzenia:- bóle głowy, np. migrena,- bóle okolicy krzyżowej,- bóle zębów, np. po ekstrakcji zębów, -nerwobóle,- bóle...
Lek Ibum o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. Skład Substancją czynną leku jest ibuprofen w ilości 200 mg w jednej...
Lek Drotafemme Forte stosuje się: w stanach skurczowych mięśni gładkich, związanych z chorobami dróg żółciowych: kamicą dróg żółciowych, zapaleniem...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii