
APAP Noc 24 tabletki
Apap Noc to pierwsze na polskim rynku połączenie sprawdzonego leku przeciwbólowego jakim jest Apap z łagodnie działającym składnikiem ułatwiającym...
Lek Paracetamol Aurovitas jest stosowany w celu złagodzenia bólu i zmniejszenia gorączki. Tabletki mogą zmniejszać łagodny do umiarkowanego ból i (lub) gorączkę [np. ból głowy i ból zęba]
Skład:
Każda tabletka zawiera:500 mg paracetamolu
Pozostałe składniki to: Skrobia żelowana kukurydziana, krzemionka koloidalna bezwodna, hydroksypropyloceluloza (o niskiej lepkości), arboksymetyloskrobia sodowa (typ A), talk, magnezu stearynian
Dawkowanie:
Dorośli i młodzież w wieku od 16 lat (o masie ciała powyżej 55 kg) 1-2 tabletki do 4 razy na dobę. Odstęp pomiędzy dawkami musi wynosić co najmniej 4 godziny i nie należy przyjmować więcej niż 4 dawki na dobę.
Dzieci w wieku 10-15 lat (40-55 kg) 1 tabletka do 4 razy na dobę
Producent:
Aurovitas Pharma Polska Sp.z o.o.
ul. Sokratesa 13D lokal 27
01-909 Warszawa
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Apap Noc to pierwsze na polskim rynku połączenie sprawdzonego leku przeciwbólowego jakim jest Apap z łagodnie działającym składnikiem ułatwiającym...
Apap to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, który jako substancję czynną zawiera paracetamol. Lek stosuje się w bólach różnego pochodzenia,...
EXCEDRIN MIGRA STOP 20 tabletek Excedrin MigraStop jest stosowany w doraźnym leczeniu bólu głowy oraz napadów migreny (objawów, takich jak: ból...
Lek przeciwbólowy.Skład:1 tabletka zawiera 25 mg deksketoprofenu w postaci deksketoprofenu z trometamolemWskazania: Objawowe leczenie bólu o...
Skład: 1 kapsułka zawiera 400 mg ibuprofenu Wskazania do stosowania: Bóle rożnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego bóle głowy, w...
Panadol Extra tabl. powl.: 12 szt. Skład1 tabl. powl. zawiera 500 mg paracetamolu i 65 mg kofeiny.DziałanieLek o połączonym działaniu...
Objawowe krótkotrwałe leczenie lekkiego lub umiarkowanego ostrego bólu, takiego jak ból głowy, ból zębów, bolesne miesiączkowanie, ból po lekkich...
Wskazania: Jako lek odkażający w zapaleniu jamy ustnej, gardła, dziąseł, po ekstrakcji zębów, po operacji usunięcia migdałków. Dawkowanie:...
Źródłem większości dolegliwości bólowych są stany zapalne. Zawarty w Aspirin Ultra Fast kwas acetylosalicylowy działa przeciw zapalnie - nie tylko...
Lek IBUPROM ULTRAMAX należy do grupy leków nazywanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ) o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i...
Wskazania: Ból mięśni, ból reumatyczny, ból pleców, ból głowy, ból zęba. Objawowe leczenie bolesnego miesiączkowania. Objawy grypy i przeziębienia...
Ibuprom RR to lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy. Skład Substancją czynną leku jest ibuprofen 400 mg. Substancje pomocnicze to:...
Ibuprom Max Rapid zawiera 400 mg ibuprofenu w postaci 512 mg ibuprofenu sodowego dwuwodnego. Ibuprofen należy do leków z grupy niesteroidowych...
Aspirin® w tabletkach to skuteczny lek dotychczas stosowany głównie w walce z objawami przeziębienia i przy gorączce. To prawda! Ale Aspirin® jest...
Excedrin Duo zawiera dwie substancje czynne (które sprawiają, że lek działa). Są to: paracetamol i ibuprofen. Ibuprofen należy do niesteroidowych...
Skład: 1 kapsułka zawiera 400 mg ibuprofenu Wskazania do stosowania: Bóle rożnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego bóle głowy, w...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii