
Panadol Extra 12 tabletek
Panadol Extra tabl. powl.: 12 szt. Skład1 tabl. powl. zawiera 500 mg paracetamolu i 65 mg kofeiny.DziałanieLek o połączonym działaniu...
Suplement diety wspierający prawidłowe funkcjonowanie chrząstki i kości. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.
Składniki
Collatrin® (zhydrolizowane składniki macierzy międzykomórkowej tkanki chrzęstnej: kolagen typu II, siarczan chondroityny, kwas hialuronowy), żelatyna (składnik otoczki), kwas L-askorbinowy, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, inulina, cholekalcyferol (witamina D3), menachinon (witamina K2), substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, barwnik: dwutlenek tytanu.
Właściwości składników
Collatrin (kolagen typu II, siarczan chondroityny oraz kwas hialuronowy) dostarczają organizmowi składniki występujące w tkance chrzęstnej.
Witamina C wspomaga organizm w prawidłowej produkcji kogalenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząski i kości dodatkowo wspomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.
Witamina K i witamina D wspomagają w utrzymaniu zdrowych kości.
Zalecane dzienne spożycie
Dorośli: 1 kapsułka 2 razy dziennie.
Producent
OLEOFARM
Mokronoska 8
Wrocław
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Panadol Extra tabl. powl.: 12 szt. Skład1 tabl. powl. zawiera 500 mg paracetamolu i 65 mg kofeiny.DziałanieLek o połączonym działaniu...
Suplement diety w postaci kapsułek, który zawiera składniki wspomagające zdrowie stawów. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Może być...
Suplement diety Diosmina 500 Complex zawiera diosminę, hesperydynę, wyciąg z ruszczyka, witaminę C i rutynę. Ruszczyk kolczasty korzystnie wpływa...
Suplement diety zawierający chondroitynę (w postaci kwaśnego siarczanu), która wspomaga funkcjonowanie stawów. Produkt dla osób dorosłych....
Skład: 1 kapsułka zawiera 400 mg ibuprofenu Wskazania do stosowania: Bóle rożnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego bóle głowy, w...
DZIAŁANIE I WSKAZANIA: Działanie rozpoczyna się już po 30 minutach od chwili zastosowania, a maksymalne działanie występuje po 1-3 h i utrzymuje...
Apap to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, który jako substancję czynną zawiera paracetamol. Lek stosuje się w bólach różnego pochodzenia,...
Suplement diety zawierający składniki wspierające tworzenie kolagenu oraz tkanki łącznej w tym chrząstki stawowej. Produkt przeznaczony dla osób...
Wskazania: bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy (w tym także migreny), bóle zębów, bóle mięśniowe, stawowe i...
Wskazania: Bóle kostno-stawowe i mięśniowe w przebiegu chorób reumatoidalnych i zwyrodnieniowych stawów.Dawkowanie: Doustnie. 1 tabletka na dobę....
DiosMax to lek zawierający zmikronizowaną diosminę. Diosmina zwiększa napięcie i elastyczność naczyń żylnych oraz działa osłaniająco na naczynia....
Pantobiol 2+ zawiera sproszkowane poroże jelenia szlachetnego, ekstrakt z koniczyny, wapń, chitosan i witaminę C. Koniczyna jest korzystna dla...
Suplement diety, którego składniki wspierają funkcjonowanie chrząstki stawowej. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Składniki Siarczan...
Nurofen Forte 48 tabletek Działanie: Działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. Łagodzi stany skurczowe w miednicy małej, zmniejsza...
Wapń Magnez Cynk Solgara to bardzo wszechstronny suplement diety. Aby zapewnić jak najlepsze wchłanianie i szerokie spektrum zastosowania, eksperci...
KETOKAPS MAX 50 mg 20 kapsułekKetokaps Max 50 mg to lek dla dorosłych i młodzieży powyżej 15. roku życia, wskazany do stosowania w objawowym...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii