
Ibuprom RR MAX 400mg 12 tabletek
Ibuprom RR to lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy. Skład Substancją czynną leku jest ibuprofen 400 mg. Substancje pomocnicze to:...
Pantobiol 2+ zawiera sproszkowane poroże jelenia szlachetnego, ekstrakt z koniczyny, wapń, chitosan i witaminę C.
Koniczyna jest korzystna dla utrzymania dobrej kondycji kości.
Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania kości.
Wapń jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości i zębów. Ponadto przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi i pomaga w utrzymaniu prawidłowego przekaźnictwa nerwowego.
Składniki: sole wapniowe kwasu ortofosforowego (wapń); sproszkowane poroże jelenia szlachetnego (Cervus elaphus); ekstrakt z ziela koniczyny (Trifolium pratense L. ) (10% izoflawonów), żelatyna; chitosan z muszli skorupiaków ; kwas L-askorbinowy (witamina C).
Zawartość składników wykazujących efekt fizjologiczny w zalecanej dziennej porcji produktu (6 kapsułek):
*RWS- Referencyjna Wartość spożywcza
Dla kogo?
Sposób użycia
Spożywać po 2 kapsułki trzy razy dziennie po posiłku, popijać wodą. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Produkt przeznaczony dla dorosłych. Spożywanie produktu jest niewskazane w okresie ciąży i karmienia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić przed dostępem światła. Osoby ze stwierdzoną nadwrażliwością na składniki produktu nie powinny go spożywać.
Producent:
Biolit Europe Sp. z o.o.
ul. Jodłowa 8/1
41-506 Chorzów
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ibuprom RR to lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy. Skład Substancją czynną leku jest ibuprofen 400 mg. Substancje pomocnicze to:...
Witamina D jest to grupa rozpuszczalnych w tłuszczach organicznych związków chemicznych. Wyróżniamy dwie podstawowe formy witaminy D, które różnią...
Suplement diety w postaci kapsułki miękkiej z witaminą D3 naturalnego pochodzenia (Quali®-D) i wysoko przyswajalną witaminą K2 (K2VITAL®)...
Potas w postaci glukonianu potasu. Dobrze przyswajalne źródło potasu14. Preparat standaryzowany, każda tabletka zawiera 99 mg jonów potasu....
suplement diety w postaci tabletek, który zawiera witaminę D, wapń, magnez oraz cynk. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Składniki Wapń...
Panadol Extra tabl. powl.: 12 szt. Skład1 tabl. powl. zawiera 500 mg paracetamolu i 65 mg kofeiny.DziałanieLek o połączonym działaniu...
Ibuprom: Jest silnym lekiem przeciwbólowym i przeciwzapalnym, który precyzyjnie lokalizuje źródło bólu, (jakim często jest stan zapalny) i na nim...
Suplementacja diety składa się wyłącznie z aktywnych składników, bez sztucznych dodatków i wypełniaczy. Zawiera naturalny kolagen morski,...
Suplement diety 4Flex zawiera opatentowany składnik - Fortigel, czyli hydrolizat kolagenu nowej generacji. Jest to białko pochodzenia naturalnego...
Witaminy ADEK-Vitum to suplement diety polecany zdrowym osobom dorosłym przed 75. rokiem życia w celu uzupełniania diety w niezbędne witaminy A,...
Skład1 tabletka zawiera 7,5 mg meloksykamu (Meloxicamum) oraz substancje pomocnicze: w tym laktozę jednowodną.Wskazania i działanieJako lek...
Suplement diety, produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Składniki chlorowodorek glukozaminy (z krewetek lub krabów), kwas L-askorbinowy (wit....
GOLD GLUCOSAMINE 1000® – suplement diety w kapsułkach zawierający siarczan glukozaminy i witaminę C – substancje ważne dla prawidłowej budowy...
Nurofen Ultra Forte - Trafia w ból 2 razy szybciej Nowość w aptekach, dostępny bez recepty. Wyjątkowe połączenie skutecznej dawki leku...
Wskazania: Bóle kostno-stawowe i mięśniowe w przebiegu chorób reumatoidalnych i zwyrodnieniowych stawów.Dawkowanie: Doustnie. 1 tabletka na dobę....
Diosmina Colfarm Max to lek zawierający zmikronizowaną diosminę. Lek stosuje się w przypadku objawów takich jak uczucie ciężkich nóg, bólu nóg,...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii