Esputicon krople 5g
  • Esputicon krople 5g

Esputicon krople 5g

31,62 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
0 recenzje
2876
2 szt.

Wskazania do stosowania: Wzdęcia, nadmierna ilość gazów w jelitach, bębnica, aerofagia. Preparat może być stosowany jako przygotowanie do niektórych badań rentgenowskich i ultrasonograficznych.

Dawkowanie i sposób podawania: Przy kolkach i wzdęciach brzucha: Dzieci do 12 miesięcy (kropla 4xdziennie) 1-3 lat (dwie krople 1xdziennie lub jedna kropla 3xdziennie) 4-7 lat (dwie krople 4xdziennie). Dorośli (przeciętnie pięć kropli 3xdziennie). Przygotowanie do badań USG i RTG: Dzieci w przeddzień badania tak jak wyżej, w dniu badania od 2-4 kropli na czczo. Dorośli 2-3 dni przed badaniem dwie krople 4xdziennie, w dniu badania pięć kropli na czczo.

Przeciwwskazania: Brak

Interakcje: Nie stwierdzono

Ciąża i laktacja: Nie stwierdzono niepożądanego działania. Kategoria A.

Wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługiwania urządzeń mechanicznych w ruchu: Nie stwierdzono wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługiwania urządzeń mechanicznych w ruchu.

Działania niepożądane: Nie stwierdzono

Przedawkowanie: Preparat nietoksyczny przy podaniu doustnym.

Właściwości farmakokinetyczne: Podany doustnie wykazuje oporność na kwas żołądkowy, nie ma wpływu na pH kwasu żołądkowego. Nie wchłania się z przewodu pokarmowego.

Postać farmaceutyczna: Krople 20 mg 


 

Producent: 

 

ul. św. Michała 67/71 
61-005 Poznań


Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: