
Syrop Pyrosal 125 g
Syrop Pyrosal ®jest preparatem zawierającym wyciąg z: kory wierzby, kwiatu bzu czarnego, kwiatostanu lipy oraz liścia podbiału. Wskazania do...
Skład: Substancją czynną leku jest ibuprofen, 5 ml zawiesiny zawiera 200 mg ibuprofenu.
Ponadto lek zawiera: makrogolglicerolu hydroksystearynian, gumę ksantan, glicerol, sodu benzoesan, kwas cytrynowy jednowodny, disodu fosforan dwunastowodny lub disodu fosforan dwuwodny, sacharynę sodową, maltitol ciekły, aromat naturalny cola, wodę oczyszczoną.
Wskazania: Lek Ibufen dla dzieci Forte jest przeznaczony do stosowania u dzieci, młodzieży i osób dorosłych w następujących przypadkach:
Działanie: Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przecizapalne.
Dawkowanie: Zazwyczaj stosowana dawka:
Dzieci od 1 do 2 lat (10-12 kg): dawka początkowa 2,5 ml. Potem w razie potrzeby 2,5 ml co 8 godzin. Maksymalna dawka dobowa wynosi 7,5 ml.
Dzieci od 3 do 5 lat (13-19 kg): dawka początkowa 2,5 ml. Potem w razie potrzeby 2,5 ml co 6 godzin. maksymalna dawka dobowa wynosi 10 ml.
Dzieci od 6 do 9 lat (20-29 kg): dawka początkowa 5 ml. Potem w razie potrzeby 5 ml co 8 godzin. Maksymalna dawka dobowa wynosi 15 ml.
Dzieci od 10 do 12 lat (30-39 kg): dawka początkowa 5 ml. Potem w razie potrzeby 5 ml co 6 godzin. maksymalna dawka dobowa wynosi 20 ml.
Dzieci i młodzież od 12 lat oraz dorośli: dawka początkowa 5 ml do 10 ml. Potem w razie potrzeby 5 ml do 10 ml co 6 do 8 godzin. Maksymalna dawka dobowa wynosi 30 ml.
Przeciwwskazania: Nie stosować leku:
Działania niepożądane: Jak każdy lek Ibufen dla dzieci forte może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one występują.
Lek Ibufen dla dzieci forte jest na ogół dobrze tolerowany, jednak w trakcie jego stosowania mogą wystąpić działania niepożądane.
Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Producent:
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Syrop Pyrosal ®jest preparatem zawierającym wyciąg z: kory wierzby, kwiatu bzu czarnego, kwiatostanu lipy oraz liścia podbiału. Wskazania do...
Wskazania Stany gorączkowe. Bóle związane z wyrzynaniem się zębów, reakcją organizmu na szczepionkę, bóle głowy.Dawkowanie Przeciętna jednorazowa...
Wskazania: Stany gorączkowe różnego pochodzenia, między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych, a także w przebiegu...
Lek przeciwgorączkowy i przeciwbólowy dla dzieci już powyżej 3 m-ca życia. Dzięki najwyższej dostępnej dawce ibuprofenu możliwe jest podanie...
Wskazania: stany gorączkowe różnego pochodzenia, między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych choróbzakaźnych, a także w przebiegu...
Działanie: Lek Nurofen Forte dla dzieci jest przeznaczony do stosowania u niemowląt i dzieci w następujących przypadkach: - gorączka różnego...
Skład: 1 czopek zawiera:substancję czynną: paracetamol 125 mg.substancję pomocniczą: tłuszcz stały (Witepsol S58).Działanie Paracetamol Hasco jest...
Wskazania Stany gorączkowe. Bóle związane z wyrzynaniem się zębów, reakcją organizmu na szczepionkę, bóle głowy.Dawkowanie Przeciętna jednorazowa...
Lek stosowany jest w zwalczaniu gorączki, w leczeniu bólów, obrzęków, zaczerwienienia, drętwienia stawów, bólów mięśni i kości różnego pochodzenia...
Do postępowania dietetycznego w przeziębieniu i grypie u dorosłych i dizeci powyżej 3 lat. Stosowanie: Dzieci powyżej 12. roku życia i dorośli:...
Wskazania: Lek jest przeznaczony do stosowania u niemowląt i dzieci w następujących przypadkach: Gorączka różnego pochodzenia (także w przebiegu...
Lek stosowany jest w zwalczaniu gorączki, w leczeniu bólów, obrzęków, zaczerwienienia, drętwienia stawów, bólów mięśni i kości różnego pochodzenia...
Lek jest przeznaczony do stosowania u dzieci, młodzieży i osób dorosłych w następujących przypadkach: Gorączka różnego pochodzenia (także w...
Działanie: Lek Nurofen Forte dla dzieci jest przeznaczony do stosowania u niemowląt i dzieci w następujących przypadkach: - gorączka różnego...
Paracetamol Aflofarm to lek o działaniu obniżającym gorączkę, do stosowania w dolegliwościach bólowych o małym i umiarkowanym nasileniu (ból głowy,...
Działanie: Paracetamol Hasco jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Czas działania przeciwbólowego wynosi 4-6 godz. Działanie...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii