
Ibufen junior mini 15 kapsułek miękkich 0.1 g
Skład Substancją czynną leku jest Ibuprofen. Każda kapsułka zawiera 100 mg ibuprofenu. Pozostałe składniki to: makrogol 600, potasu...
ZASTOSOWANIE: Doraźne leczenie objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych (ból głowy, gorączka, zapalenie błony śluzowej nosa i gardła) u dzieci powyżej 6 lat.
ŚRODKI OSTROŻNOSCI: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek. Jaskra z zamkniętym katem przesączania. Schorzenia przebiegające z utrudnionym oddawaniem moczu. Wiek poniżej 6 lat. Fenyloketonuria, ze względu na zawartość aspartamu. Choroba alkoholowa. Nie stosować z innymi preparatami zawierającymi paracetamol.
DAWKOWANIE:
Dzieci od 6 do 10 lat: 1 saszetka 2 razy w ciągu 24 godzin.
Dzieci od 10 do 12 lat: 1 saszetka 3 razy w ciągu 24 godzin.
Dzieci od 12 do,15 lat: 1 saszetka 4 razy w ciągu 24 godzin.
Przerwy między kolejnymi dawkami powinny wynosić co najmniej 4 godziny. W przypadku niewydolności nerek (klirens kreatyniny poniżej 10 ml/min) należy zachować co najmniej ośmiogodzinne przerwy między dawkami. Każda saszetka zawiera 2,4 g cukru. Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance ciepłej lub chłodnej wody.
SKŁAD: 3 g granulatu (1 saszetka) zawierają: Paracetamol 280 mg; Kwas askorbowy 100 mg; Maleinian feniraminy 10 mg; Substancje pomocnicze: sacharoza, sól sodowa fosforanu ryboflawiny, bezwodny cytrynian magnezu, aspartam, aromat bananowo-karmelowy.
Producent:
Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Skład Substancją czynną leku jest Ibuprofen. Każda kapsułka zawiera 100 mg ibuprofenu. Pozostałe składniki to: makrogol 600, potasu...
Skład:bez aromatów i barwników5 ml zawiesiny zawiera: Ibuprofen (Ibuprofenum) 200 mgWskazania:Stany gorączkowe różnego pochodzenia, między innymi w...
Lek stosowany jest w zwalczaniu gorączki, w leczeniu bólów, obrzęków, zaczerwienienia, drętwienia stawów, bólów mięśni i kości różnego pochodzenia...
Działanie: Paracetamol Hasco jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Czas działania przeciwbólowego wynosi 4-6 godz. Działanie...
Ma słodki, truskawkowy smak, ale nie zawiera cukru. Nie zawiera barwników (pełny wykaz substancji pomocniczych znajduje się w ulotce dołączonej do...
Lek jest przeznaczony do stosowania u dzieci, młodzieży i osób dorosłych w następujących przypadkach: Gorączka różnego pochodzenia (także w...
Lek 3 w 1: zwalcza katar i odblokowuje zatoki, obniża gorączkę, łagodzi ból. - Rozpuścić w pół szklanki ciepłej wody - Dla dzieci od 6 roku życia...
Działanie: Paracetamol Hasco jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Czas działania przeciwbólowego wynosi 4-6 godz. Działanie...
Paracetamol Aflofarm to lek o działaniu obniżającym gorączkę, do stosowania w dolegliwościach bólowych o małym i umiarkowanym nasileniu (ból głowy,...
NUROFEN czopki dla dzieci - 125 mg ibuprofenu Wskazania: przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe. Objawowe leczenie bólu o nasileniu...
Skład PEDICETAMOL® – roztwór doustny, zawiera 100 mg paracetamolu/1 ml. Wskazania i działanie Pedicetamol 100 mg/ml, roztwór doustny, 60 ml -...
Wskazania: Stany gorączkowe różnego pochodzenia, między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych, a także w przebiegu...
Wskazania Stany gorączkowe. Bóle związane z wyrzynaniem się zębów, reakcją organizmu na szczepionkę, bóle głowy.Dawkowanie Przeciętna jednorazowa...
Lek przeciwgorączkowy i przeciwbólowy dla dzieci już powyżej 3 m-ca życia. Dzięki najwyższej dostępnej dawce ibuprofenu możliwe jest podanie...
Wskazania Stany gorączkowe. Bóle związane z wyrzynaniem się zębów, reakcją organizmu na szczepionkę, bóle głowy.Dawkowanie Przeciętna jednorazowa...
Wskazania: Lek jest przeznaczony do stosowania u niemowląt i dzieci w następujących przypadkach: Gorączka różnego pochodzenia (także w przebiegu...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii