
Paracetamol czopki 0,125g 10 czopków (Hasco-Lek)
Skład: 1 czopek zawiera:substancję czynną: paracetamol 125 mg.substancję pomocniczą: tłuszcz stały (Witepsol S58).Działanie Paracetamol Hasco jest...
Ma słodki, truskawkowy smak, ale nie zawiera cukru. Nie zawiera barwników (pełny wykaz substancji pomocniczych znajduje się w ulotce dołączonej do opakowania)
5 ml zawiesiny doustnej zawiera 200 mg ibuprofenu
Działanie: Działa przeciwgorączkowo, przeciwbólowo i przeciwzapalnie
Lek jest przeznaczony do stosowania u dzieci, młodzieży i osób dorosłych w następujących przypadkach:
Posiada system dozowanie pozwalający na precyzyjne odmierzenie i podanie leku.
Lek podaje się po posiłkach, z dużą ilością płynów.
Bez konsultacji z lekarzem pacjent nie powinien stosować leku dłużej niż 3 dni.
Producent:
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Skład: 1 czopek zawiera:substancję czynną: paracetamol 125 mg.substancję pomocniczą: tłuszcz stały (Witepsol S58).Działanie Paracetamol Hasco jest...
Efferalgan to produkt leczniczy w postaci czopków o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Skład Substancją czynną leku jest paracetamol...
Nurofen dla dzieci - produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalny,SkładSubstancja czynną leku jest ibuprofen...
Ibum Forte to produkt leczniczy w postaci syropu o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. Skład Ibum forte 200 mg/5 ml...
Produkt leczniczy zawierający paracetamol, stosowany w objawowym leczeniu łagodnego do umiarkowanego bólu oraz gorączki. Skład 1 saszetka zawiera...
Lek 3 w 1: zwalcza katar i odblokowuje zatoki, obniża gorączkę, łagodzi ból. - Rozpuścić w pół szklanki ciepłej wody - Dla dzieci od 6 roku życia...
Działanie: Paracetamol Hasco jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Czas działania przeciwbólowego wynosi 4-6 godz. Działanie...
Stany gorączkowe różnego pochodzenia, między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych, a także w przebiegu odczynu...
Paracetamol Aflofarm to lek o działaniu obniżającym gorączkę, do stosowania w dolegliwościach bólowych o małym i umiarkowanym nasileniu (ból głowy,...
Skład:bez aromatów i barwników5 ml zawiesiny zawiera: Ibuprofen (Ibuprofenum) 200 mgWskazania:Stany gorączkowe różnego pochodzenia, między innymi w...
Skład PEDICETAMOL® – roztwór doustny, zawiera 100 mg paracetamolu/1 ml. Wskazania i działanie Pedicetamol 100 mg/ml, roztwór doustny, 30 ml -...
Lek przeznaczony do krótkotrwałego, objawowego leczenia bólu o małym i umiarkowanym nasileniu (ból głowy, ból zęba, bóle menstruacyjne) i (lub)...
Efferalgan czopki doodbytnicze jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Obniża podwyższoną temperaturę ciała występującą w...
Wskazania Stany gorączkowe. Bóle związane z wyrzynaniem się zębów, reakcją organizmu na szczepionkę, bóle głowy.Dawkowanie Przeciętna jednorazowa...
APAP Junior dla dzieci powyżej 4 roku życia to lek w formie granulatu w saszetkach o smaku truskawkowo-waniliowym. Produkt jest wskazany przy...
Działanie: Lek Nurofen Forte dla dzieci jest przeznaczony do stosowania u niemowląt i dzieci w następujących przypadkach: - gorączka różnego...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii