
Ibufen Junior 10 kapsułek
Wskazania: Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy, zębów, mięśniowe, stawowe i kostne, po urazach, nerwobóle,...
Skład
Wskazania i działanie
Przeciwwskazania
Dawkowanie:
Zalecana dobowa dawka paracetamolu wynosi około 60 mg/kg mc./dobę, która podawana jest w 4 lub 6 dawkach na dobę, np. 15 mg/kg mc. co 6 godzin lub 10 mg/kg mc. co 4 godziny. Jeżeli przy zalecanym dawkowaniu co 6 godzin, pożądane działanie nie zostanie osiągnięte w ciągu 3-4 godzin, preparat może być podawany co 4 godziny. W takim przypadku należy podawać dawkę 10 mg/kg mc.
Opakowanie zawiera 30 ml.
producent : Sequoia Sp Z O.O.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Wskazania: Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy, zębów, mięśniowe, stawowe i kostne, po urazach, nerwobóle,...
Ibuprom dla Dzieci FORTE to lek na najczęstsze dziecięce dolegliwości. Szybko usuwa gorączkę i wiele rodzajów bólu, w tym nawet ból ucha....
Preparat uzupełniający dietę w składniki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie dróg oddechowych* oraz gardła. Produkt dla dzieci powyżej 6....
Paracetamol Aflofarm to lek o działaniu obniżającym gorączkę, do stosowania w dolegliwościach bólowych o małym i umiarkowanym nasileniu (ból głowy,...
Lek stosowany jest w zwalczaniu gorączki, w leczeniu bólów, obrzęków, zaczerwienienia, drętwienia stawów, bólów mięśni i kości różnego pochodzenia...
Wskazania Stany gorączkowe. Bóle związane z wyrzynaniem się zębów, reakcją organizmu na szczepionkę, bóle głowy.Dawkowanie Przeciętna jednorazowa...
Lek stosowany jest w zwalczaniu gorączki, w leczeniu bólów, obrzęków, zaczerwienienia, drętwienia stawów, bólów mięśni i kości różnego pochodzenia...
Lek 3 w 1: zwalcza katar i odblokowuje zatoki, obniża gorączkę, łagodzi ból. - Rozpuścić w pół szklanki ciepłej wody - Dla dzieci od 6 roku życia...
Lek stosowany jest w zwalczaniu gorączki, w leczeniu bólów, obrzęków, zaczerwienienia, drętwienia stawów, bólów mięśni i kości różnego pochodzenia...
Calpol 6 Plus działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo.Zastosowanie : Calpol 6 Plus stosowana jest w zwalczaniu gorączki, w leczeniu bólów,...
Wskazania: Lek jest przeznaczony do stosowania u niemowląt i dzieci w następujących przypadkach: Gorączka różnego pochodzenia (także w przebiegu...
Skład: Substancją czynną leku jest ibuprofen, 5 ml zawiesiny zawiera 200 mg ibuprofenu.Ponadto lek zawiera: makrogolglicerolu hydroksystearynian,...
Wskazania: stany gorączkowe różnego pochodzenia, między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych choróbzakaźnych, a także w przebiegu...
Działanie Preparat zawiera substancję czynną paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Czas działania przeciwbólowego wynosi...
Nurofen Junior przeznaczony jest dla dzieci od 6 do 12 lat Do krótkotrwałego, objawowego leczenia bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego oraz...
MIG Forte dla dzieci o smaku truskawkowym to lek łagodzący dolegliwości bólowe i gorączkę (należący do grupy niesteroidowych leków...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii