APAP BÓL I GORĄCZKA C PLUS 10 tabletek musujących
  • APAP BÓL I GORĄCZKA C PLUS 10 tabletek musujących

APAP BÓL I GORĄCZKA C PLUS 10 tabletek musujących

15,85 zł
Brutto
25539
8 szt.

APAP Przeziębienie Fast stosowany jest w krótkotrwałym leczeniu objawów występujących w przebiegu przeziębienia lub grypy, takich jak gorączka, ból głowy, ból gardła, bóle mięśniowe i bóle kostno-stawowe.

Lek zaliczany jest do szerokiej grupy złożonych preparatów przeznaczonych do podawania doustnego w postaci roztworu. Zawiera substancje (paracetamol), które wykazują właściwości łagodzące dolegliwości bólowe i zmniejszają podwyższoną ciepłotę ciała. Witamina C uczestniczy w różnych procesach biologicznych i dlatego wspomaga działanie układu odpornościowego. Wykazuje właściwości przeciwutleniające i chroni przed szkodliwym wpływem wolnych rodników.

Wskazania: Preparat zalecany jest w czasie kuracji leczniczej grypy oraz przeziębienia, którym towarzyszą takie objawy jak ból głowy, gardła, bóle mięśniowo-stawowe oraz gorączka.

Dawkowanie: w przypadku osób dorosłych i młodzieży powyżej 12 roku życia zaleca się przyjmowanie 1 tabl. co 4-6h (nie więcej niż 3 tabl./24h), stosować po rozpuszczeniu w 250 ml gorącej wody.

Opakowanie zawiera 10 tabletek musujących o smaku cytrynowym.

producent : US Pharmacia International

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: