Urazolan żel 75 g
Wyrób medyczny przeznaczony jest do stosowania miejscowego na skórę w celu łagodzenie takich objawów jak: obrzęki po stłuczeniach, kontuzjach,...
Aktywne filtry
Theraflu MAX GRIP zawiera 3 składniki aktywne: paracetamol, fenylefrynę i kwas askorbowy (witaminę C):- paracetamol - działa przeciwbólowo i...
Lek Theraflu Total Grip jest wskazany do krótkotrwałego leczenia objawów przeziębienia, dreszczy oraz grypy. Objawy te obejmują łagodne i...
ASPIRIN C FORTE, 800 mg + 480 mg, tabletki musujące Acidum acetylsalicylicum + Acidum ascorbicum Aspirin C Forte zawiera kwas acetylosalicylowy,...
Wskazania: Ból różnego pochodzenia o dużym nasileniu, a także gorączki, gdy zastosowanie innych środków jest przeciwwskazane lub nieskuteczne....
Wskazania: Bólu różnego pochodzenia o dużym nasileniu, a także gorączki, gdy zastosowanie innych środków jest przeciwwskazane lub nieskuteczne....
Paracetamol Synoptis zawiera jako substancję czynną paracetamol, który należy do grupy leków przeciwbólowych zwanych analgetykami. Lek Paracetamol...
Apap Noc to pierwsze na polskim rynku połączenie sprawdzonego leku przeciwbólowego jakim jest Apap z łagodnie działającym składnikiem ułatwiającym...
Lek Paracetamol Hasco Forte, zawiesina doustna jest lekiem przeciwgorączkowym i przeciwbólowymprzeznaczonym do stosowania u niemowląt i dzieci....
Doraźne leczenie: bólu głowy napadów migreny z aurą lub bez aury u dorosłych APAP migrena jest stosowany w doraźnym leczeniu bólu głowy oraz...
Naproxen Aflofarm stosowany jest w leczeniu dolegliwości bólowych o małym i umiarkowanym nasileniu, takich jak: - ból towarzyszący chorobom mięśni...
Coldrex MaxGrip o smaku cytrynowym to kompleksowy lek do rozpuszczania w gorącej wodzie, który zwalcza nawet najbardziej uciążliwe objawy...
Panaprex to lek przeciwbólowy oraz przeciwgorączkowy. Produkt wskazany w leczeniu gorączki (w przeziębieniu, grypie) oraz w objawowym leczeniu bólu...