
Apap Extra 10 tabletek
Apap Extra to lek stosowany w celu doraźnego łagodzenia bólu oraz o działaniu przeciwgorączkowym. Lek oprócz paracetamolu zawiera również kofeinę,...
Wskazania: Ból różnego pochodzenia o dużym nasileniu, a także gorączki, gdy zastosowanie innych środków jest przeciwwskazane lub nieskuteczne.
Działanie: Pyralginum (metamizolum natńcum) jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym z grupy pochodnych pirazolonu o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym (silniejszym od salicylanów) i przeciwzapalnym. Działa również słabo rozkurczowo na mięśnie gładkie, uspakajająco i przeciwwysiękowo. Mechanizm jego działania polega na hamowaniu aktywności enzymu - cyklooksygenazy w ośrodkowym układzie nerwowym.
Dawkowanie: Zależne od nasilenia bólu. Zwykle stosuje się: u dorosłych w bólach występujących sporadycznie -jednorazowo od 1 do 2 tabletek, w bólach przewlekłych -od 1 do 2 tabletek 3 razy na dobę. Lek należy stosować podczas lub bezpośrednio po posiłkach.
Opakowanie zawiera 20 tabletek.
producent: Polpharma
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Apap Extra to lek stosowany w celu doraźnego łagodzenia bólu oraz o działaniu przeciwgorączkowym. Lek oprócz paracetamolu zawiera również kofeinę,...
Coldrex Complex Grip to kompleksowy lek w postaci kapsułek, który zwalcza objawy przeziębienia i grypy, w tym kaszel mokry. Zawiera połączenie...
POSTAĆMikrogranulki, opakowanie 3 lub 6 fiolek. Każda fiolka zawiera pojedynczą dawkę leku w ilości 1 g.SKŁADAnas barbariae, hepatis et cordis...
Lek przeznaczony dla dzieci w wieku powyżej 12 lat i dorosłych w celu krótkotrwałego łagodzenia objawów grypy i przeziębienia - bólu, gorączki,...
Wskazania: Dolegliwości bólowe o lekkim i średnim nasileniu, np.: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśni, gorączka, dolegliwości towarzyszące grypie i...
Nurofen Forte 48 tabletek Działanie: Działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. Łagodzi stany skurczowe w miednicy małej, zmniejsza...
Wskazania: Krótkotrwałe leczenie objawów przeziębienia i grypy: gorączka, dreszcze, ból głowy, bóle mięśniowe, ból gardła, katar, ból zatok....
Apap to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, który jako substancję czynną zawiera paracetamol. Lek stosuje się w bólach różnego pochodzenia,...
Polopiryna Complex jest lekiem wieloskładnikowym zmniejszającym główne objawy przeziębienia takie jak bóle mięśniowo-stawowe, wysoka temperatura, i...
Naproxen Aflofarm stosowany jest w leczeniu dolegliwości bólowych o małym i umiarkowanym nasileniu, takich jak: - ból towarzyszący chorobom mięśni...
Lek Ibum o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. Skład Substancją czynną leku jest ibuprofen w ilości 200 mg w jednej...
Panaprex to lek przeciwbólowy oraz przeciwgorączkowy. Produkt wskazany w leczeniu gorączki (w przeziębieniu, grypie) oraz w objawowym leczeniu bólu...
Skład: Substancja czynna: 1 tabl. musująca zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego, 200 mg kwasu askorbowego. Wskazania: Bóle o słabym lub...
Lek Ibum Sprint zawiera ibuprofen - substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających działanie przeciwbólowe,...
Skład: 1 kapsułka zawiera 400 mg ibuprofenu Wskazania do stosowania: Bóle rożnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego bóle głowy, w...
Wskazania: Krótkotrwałe leczenie objawów przeziębienia i grypy: gorączka, dreszcze, ból głowy, bóle mięśniowe, ból gardła, katar, ból zatok....
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii