Urazolan żel 75 g
Wyrób medyczny przeznaczony jest do stosowania miejscowego na skórę w celu łagodzenie takich objawów jak: obrzęki po stłuczeniach, kontuzjach,...
Aktywne filtry
Ibuprom Max Rapid zawiera 400 mg ibuprofenu w postaci 512 mg ibuprofenu sodowego dwuwodnego. Ibuprofen należy do leków z grupy niesteroidowych...
Paracetamol Synoptis zawiera jako substancję czynną paracetamol, który należy do grupy leków przeciwbólowych zwanych analgetykami. Lek Paracetamol...
Paracetamol Synoptis zawiera jako substancję czynną paracetamol, który należy do grupy leków przeciwbólowych zwanych analgetykami. Lek Paracetamol...
Paracetamol Synoptis zawiera jako substancję czynną paracetamol, który należy do grupy leków przeciwbólowych zwanych analgetykami. Lek Paracetamol...
Lek przeznaczony dla dzieci w wieku powyżej 12 lat i dorosłych w celu krótkotrwałego łagodzenia objawów grypy i przeziębienia - bólu, gorączki,...
Lek przeciwbólowy Dezamigren jest stosowany w doraźnym leczeniu bólu głowy z ostrymi napadami migreny z aurą lub bez aury. Skład: Substancją...
Produkt leczniczy do stosowania w leczeniu bólu o łagodnym do umiarkowanego nasilenia lub/i gorączki. Skład Substancją czynną leku jest...
Dexak® – objawowe leczenie bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego, np. bólu mięśniowo-kostnego, bolesnego miesiączkowania, bólu zębów. Dexak®...
Lek roślinny do tymczasowego złagodzenia bólu zęba. Skład Substancją czynną leku jest Caryophylli floris aetheroleum (olejek goździkowy) 1 ml...
Lek Drotafemme Forte stosuje się: w stanach skurczowych mięśni gładkich, związanych z chorobami dróg żółciowych: kamicą dróg żółciowych, zapaleniem...
Lek Ibum o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. Skład Substancją czynną leku jest ibuprofen w ilości 200 mg w jednej...
NO-SPA® MAX to lek rozkurczowy z maksymalną dawką substancji czynnej, który pomaga w przypadku bólu brzucha, związanym ze skurczami mięśni gładkich...