
Ibuprom Max Rapid 400 mg 24 tabletki
Ibuprom Max Rapid zawiera 400 mg ibuprofenu w postaci 512 mg ibuprofenu sodowego dwuwodnego. Ibuprofen należy do leków z grupy niesteroidowych...
Ból głowy zwalczaj chłodem
Apap Ice to pierwszy w Polsce plaster hydrożelowy z mentolem, który zwalcza ból głowy oraz przynosi ulgę w migrenach.
Plaster dzięki swoim właściwościom chłodzącym zmniejsza wydzielanie mediatorów bólowych.
Wystarczy go przykleić na czoło lub w okolicach tylnej części szyi.
Działa przez 8 godzin.
Kiedy rozszerzone naczynia mózgowe uciskają struktury opon mózgowych i okoliczne nerwy, uwalniane są mediatory bólowe. Efekt działania plastra uzyskiwany jest dzięki temu, że zimno i ból przewodzone są tymi samymi nerwami. Po jego przyklejeniu, podczas ochładzania, następuje zwężanie naczyń krwionośnych, co wpływa na zmniejszenie okołonaczyniowego „obrzęku” i zmniejszenie ucisku na pobliskie nerwy.
Apap Ice dzięki temu, że działa od zewnątrz, omijając w ten sposób przewód pokarmowy, może być stosowany przez kobiety w ciąży oraz u osób powyżej 12 roku życia.
producent: US Pharmacia International
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ibuprom Max Rapid zawiera 400 mg ibuprofenu w postaci 512 mg ibuprofenu sodowego dwuwodnego. Ibuprofen należy do leków z grupy niesteroidowych...
Wskazania: Bóle różnego pochodzenia o słabym i umiarkowanym nasileniu: bóle głowy (w tym także migreny) bóle zębów bóle mięśni bóle po urazach...
Skład: 1 kapsułka zawiera 400 mg ibuprofenu Wskazania do stosowania: Bóle rożnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego bóle głowy, w...
Wskazania: Zapobieganie i leczenie dolegliwości związanych z bolesnym miesiączkowaniem, kolką nerkową lub wątrobową, zespołem drażliwego jelita....
DZIAŁANIE I WSKAZANIA: Działanie rozpoczyna się już po 30 minutach od chwili zastosowania, a maksymalne działanie występuje po 1-3 h i utrzymuje...
Wskazania: Bólu różnego pochodzenia o dużym nasileniu, a także gorączki, gdy zastosowanie innych środków jest przeciwwskazane lub nieskuteczne....
Wskazania: Jako lek odkażający w zapaleniu jamy ustnej, gardła, dziąseł, po ekstrakcji zębów, po operacji usunięcia migdałków. Dawkowanie:...
Skład: 1 kapsułka zawiera 400 mg ibuprofenu Wskazania do stosowania: Bóle rożnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego bóle głowy, w...
Wskazania Ból różnego pochodzenia o dużym nasileniu, gorączka. GARDAN wskazany w sytuacji, gdy stosowanie innych leków jest przeciwwskazane lub...
Apap uśmierza bóle różnego pochodzenia, a dodatkowo skutecznie zwalcza gorączkę nie obniżając prawidłowej temperatury ciała. Efekt terapeutyczny...
Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.Wskazania:Lek stosuje się w leczeniu choroby przeziębieniowej, bólów, obrzęków,...
Wskazania: Bóle kostno-stawowe i mięśniowe w przebiegu chorób reumatoidalnych i zwyrodnieniowych stawów.Dawkowanie: Doustnie. 1 tabletka na dobę....
Lek przeciwzapalny i przeciwbólowy stosowany w bólach kostno-stawowych w przebiegu chorób reumatoidalnych i zwyrodnieniowychc stawów. W...
Bóle różnego pochodzenia - ból głowy, mięśni, zębów; nerwobóle, bóle miesiączkowe; gorączka, np. w przebiegu przeziębienia lub grypy.Opakowanie:...
Skład 1 tabletka zawiera: Substancja czynna: Sól sodowa naproksenu 220 mg (200 mg naproksenu i 20 mg sodu) (Jedna tabletka Aleve zawiera 20 mg...
Wskazania: Dolegliwości bólowe o lekkim i średnim nasileniu, np.: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśni, gorączka, dolegliwości towarzyszące grypie i...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii