
Ibuprom RR MAX 400mg 12 tabletek
Ibuprom RR to lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy. Skład Substancją czynną leku jest ibuprofen 400 mg. Substancje pomocnicze to:...
Wskazania: Bólu różnego pochodzenia o dużym nasileniu, a także gorączki, gdy zastosowanie innych środków jest przeciwwskazane lub nieskuteczne.
Działanie: Pyralginum (metamizolum natńcum) jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym z grupy pochodnych pirazolonu o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym (silniejszym od salicylanów) i przeciwzapalnym. Działa również słabo rozkurczowo na mięśnie gładkie, uspakajająco i przeciwwysiękowo. Mechanizm jego działania polega na hamowaniu aktywności enzymu - cyklooksygenazy w ośrodkowym układzie nerwowym.
Dawkowanie: Zależne od nasilenia bólu. Zwykle stosuje się: u dorosłych w bólach występujących sporadycznie -jednorazowo od 1 do 2 tabletek, w bólach przewlekłych -od 1 do 2 tabletek 3 razy na dobę. Lek należy stosować podczas lub bezpośrednio po posiłkach.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ibuprom RR to lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy. Skład Substancją czynną leku jest ibuprofen 400 mg. Substancje pomocnicze to:...
Suplement diety w postaci kapsułek, którego składniki wspierają zdrowie stawów. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Produkt bez glutenu, bez...
Działanie: Preparat o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Obniża podwyższoną temperaturę ciała występującą w czasie choroby, nie obniża...
Ibuprom Max Rapid zawiera 400 mg ibuprofenu w postaci 512 mg ibuprofenu sodowego dwuwodnego. Ibuprofen należy do leków z grupy niesteroidowych...
Lek Ibum Sprint zawiera ibuprofen - substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających działanie przeciwbólowe,...
Witaminy D i K pomagają w utrzymaniu zdrowych kości Tkanka kostna jest dynamiczną strukturą, która nieustannie podlega procesom przebudowy....
Wskazania: słabe lub umiarkowane bóle różnego pochodzenia, gorączka.Skład: 1 tabletka zawiera 200 mg ibuprofenu.Działanie: przeciwbólowe,...
Lek przeciwbólowy.Skład:1 tabletka zawiera 25 mg deksketoprofenu w postaci deksketoprofenu z trometamolemWskazania: Objawowe leczenie bólu o...
DiosMax to lek zawierający zmikronizowaną diosminę. Diosmina zwiększa napięcie i elastyczność naczyń żylnych oraz działa osłaniająco na naczynia....
Preparat polecany jest osobom narażonym na problemy ze stawami wynikającymi z wieku, nadwagi, uprawiania sportów, okresu menopauzy. Duo Stawy...
Wskazania: Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego (bóle głowy, m.in. ból napięciowy i migrena, bóle zębów, nerwobóle, bóle...
Suplement diety zawierający składniki wspierające tworzenie kolagenu oraz tkanki łącznej w tym chrząstki stawowej. Produkt przeznaczony dla osób...
Lek Ibum Sprint zawiera ibuprofen - substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających działanie przeciwbólowe,...
Homeopatyczny produkt leczniczy. Jedyna w formie tabletek podjęzykowych do stosowania doustnie Dla dorosłych i dzieci już od 18. miesiąca życia....
Apap Noc to pierwsze na polskim rynku połączenie sprawdzonego leku przeciwbólowego jakim jest Apap z łagodnie działającym składnikiem...
Suplement diety 4Flex zawiera opatentowany składnik - Fortigel, czyli hydrolizat kolagenu nowej generacji. Jest to białko pochodzenia naturalnego...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii