
APAP Noc 24 tabletki Uwaga! Data ważności 31.07.2023r.*
*Oferta ważna do wyczerpania zapasów Apap Noc to pierwsze na polskim rynku połączenie sprawdzonego leku przeciwbólowego jakim jest Apap z łagodnie...
Gripex® Hot Max to wieloskładnikowy lek, dlatego kompleksowo walczy z objawami przeziębienia i grypy:
Skład Gripex® Hot Max | Liczba saszetek w jednej dawce | Maksymalna liczba saszetek na dobę |
Paracetamol 1000 mg, chlorowodorek fenylefryny 12,2 mg, witamina C 100 mg oraz substancje pomocnicze. Saszetka Gripex® Hot Max to minimalna dawka cukru: tylko 1,98 g! | 1 (co 4-6 godz.) | 4 |
W czasie stosowania leku należy zachować ostrożność podczas obsługi urządzeń mechanicznych i prowadzenia pojazdów.
Ze względu na ryzyko toksycznego uszkodzenia wątroby w czasie przyjmowania leku Gripex® Hot Max nie należy pić alkoholu.
Producent:
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa
16 innych produktów w tej samej kategorii:
*Oferta ważna do wyczerpania zapasów Apap Noc to pierwsze na polskim rynku połączenie sprawdzonego leku przeciwbólowego jakim jest Apap z łagodnie...
Paracetamol Synoptis zawiera jako substancję czynną paracetamol, który należy do grupy leków przeciwbólowych zwanych analgetykami. Lek Paracetamol...
Wskazania: Dolegliwości bólowe o lekkim i średnim nasileniu, np.: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśni, gorączka, dolegliwości towarzyszące grypie i...
Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy (również migrenowe), bóle zębów, bóle mięśniowe, stawowe i kostne, bóle po...
Doraźne leczenie: bólu głowy napadów migreny z aurą lub bez aury u dorosłych APAP migrena jest stosowany w doraźnym leczeniu bólu głowy oraz...
Wskazania Bóle o słabym i umiarkowanym nasileniu: głowy (w tym migrenowe), gardła, zębów (również po ekstrakcji zębów i na skutek ząbkowania),...
Apap uśmierza bóle różnego pochodzenia, a dodatkowo skutecznie zwalcza gorączkę nie obniżając prawidłowej temperatury ciała. Efekt terapeutyczny...
Fervex to złożony lek kompleksowo zwalczający objawy grypy i przeziębienia. Przeznaczony do doraźnego stosowania u osób dorosłych oraz dzieci...
Polopiryna Complex - Acidum acetylsalicylicum + Phenylephrini bitartras + Chlorphenamini maleas Wskazania: Lek zaleca się stosować w kompleksowym...
*Oferta ważna do wyczerpania zapasów APAP CAPS to lek zalecany jest do stosowania przy bólach różnego pochodzenia, takich jak: bóle głowy (w tym...
Metafen to skuteczne połączenie dwóch metod walki z bólem. Dzięki niemu nie musisz już ograniczać siędo leków na bazie tylko jednego środka...
Działanie:Preparat o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Mechanizm działania polega na hamowaniu cyklooksygenazy kwasu...
Preparat o skojarzonym działaniu poszczególnych składników. Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, głównie poprzez hamowanie...
Fluocontrol HOT to połączenie paracetamolu - substancji przeciwgorączkowej i przeciwbólowej, chlorfenaminy - substancji przeciwhistaminowej która...
Panadol Extra tabl. powl.: 12 szt. Skład1 tabl. powl. zawiera 500 mg paracetamolu i 65 mg kofeiny.DziałanieLek o połączonym działaniu...
Wskazania Bóle o słabym i umiarkowanym nasileniu: głowy (w tym migrenowe), gardła, zębów (również po ekstrakcji zębów i na skutek ząbkowania),...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii