
Naproxen Aflofarm 200 mg 10 tabletek
Naproxen Aflofarm stosowany jest w leczeniu dolegliwości bólowych o małym i umiarkowanym nasileniu, takich jak: - ból towarzyszący chorobom mięśni...
4Flex o smaku czarnej porzeczki to łatwo przyswajalny hydrolizat kolagenu naturalnego pochodzenia. Zawarte w nim bioaktywne peptydy odżywiają tkankę chrzęstną, pomagają utrzymać zdrowe kości, wspierają wzrost masy mięśniowej.
Proszek w poręcznej saszetce do rozpuszczania w wodzie, mleku lub jogurcie. Odżywienie tkanki chrzestnej
Smak czarnej porzeczki.
Składniki:
Składniki w 1 saszetce: hydrolizat kolagenu 10 g, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), aromat czarnej porzeczki, witamina C (kwas L-askorbinowy) 60 mg (75% Zalecanego Dziennego Spożycia), barwnik (koszenila), substancja słodząca (sukraloza).
Właściwości składników
Witamina C, poprzez bezpośredni wpływ na komórki chrzęstne (chondrocyty), wspiera właściwą syntezę kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki i kości.
Podczas stosowania widoczne są dodatkowe właściwości kolagenu (białka) zawartego w preparacie 4Flex: wpływ na wzrost i utrzymanie masy mięśniowej oraz zachowanie zdrowych kości.
Preparat jest doskonale przyswajalny. Zawarte w nim bioaktywne peptydy kolagenowe są wchłaniane w formie aktywnej. Szybko docierają do tkanki chrzęstnej, gdzie są absorbowane.
czyste proteiny
bez cholesterolu
bez glutenu
bez tłuszczu
Zalecane dzienne spożycie:
1 saszetka dziennie, rozpuścić w 100 ml wody, mleka lub jogurtu. Zaleca się regularne stosowanie przez dłuższy czas (minimum 3 miesiące)
Producent:
Bausch Health Poland
Sp z o.o.
ul. Marynarska 15
02-674 Warszawa
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Naproxen Aflofarm stosowany jest w leczeniu dolegliwości bólowych o małym i umiarkowanym nasileniu, takich jak: - ból towarzyszący chorobom mięśni...
Apap Extra to lek stosowany w celu doraźnego łagodzenia bólu oraz o działaniu przeciwgorączkowym. Lek oprócz paracetamolu zawiera również kofeinę,...
Wskazania: Bólu różnego pochodzenia o dużym nasileniu, a także gorączki, gdy zastosowanie innych środków jest przeciwwskazane lub nieskuteczne....
Ibuprom RR to lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy. Skład Substancją czynną leku jest ibuprofen 400 mg. Substancje pomocnicze to:...
Wapń Magnez Cynk Solgara to bardzo wszechstronny suplement diety. Aby zapewnić jak najlepsze wchłanianie i szerokie spektrum zastosowania, eksperci...
Suplement diety w postaci kapsułek, którego składniki wspierają zdrowie stawów. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Produkt bez glutenu, bez...
Suplement diety wskazany do spożycia w celu dostarczenia składników wspierających ruchomość i regenerację stawów, zapewniając prawidłowe...
Wskazania: bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy (w tym także migreny), bóle zębów, bóle mięśniowe, stawowe i...
Skład: 1 kapsułka zawiera 400 mg ibuprofenu Wskazania do stosowania: Bóle rożnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego bóle głowy, w...
Działanie: Preparat o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Obniża podwyższoną temperaturę ciała występującą w czasie choroby, nie obniża...
Wskazania: Ból mięśni, ból reumatyczny, ból pleców, ból głowy, ból zęba. Objawowe leczenie bolesnego miesiączkowania. Objawy grypy i przeziębienia...
Wskazania: Bóle różnego pochodzenia:- bóle głowy, np. migrena,- bóle okolicy krzyżowej,- bóle zębów, np. po ekstrakcji zębów, -nerwobóle,- bóle...
Apap Noc to pierwsze na polskim rynku połączenie sprawdzonego leku przeciwbólowego jakim jest Apap z łagodnie działającym składnikiem...
Ibuprom Max Rapid zawiera 400 mg ibuprofenu w postaci 512 mg ibuprofenu sodowego dwuwodnego. Ibuprofen należy do leków z grupy niesteroidowych...
Preparaty CALPEROS zawierają węglan wapnia, który dla organizmu źródłem wapnia zjonizowanego. Wapń jest pierwiastkiem biorącym udział w tworzeniu i...
Suplement diety w postaci kapsułek, który zawiera składniki wspomagające zdrowie stawów. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Może być...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii