
MIG tabletki przeciwbólowe 20 tabletek powlekanych
MIG 400mg wskazny jest w: bólach różnego pochodzenia o słabym do umiarkowanego nasileniu, np. bolesne miesiączkowanie, bóle głowy, zębów, mięśni,...
Wskazania: Zapobieganie i leczenie dolegliwości związanych z bolesnym miesiączkowaniem, kolką nerkową lub wątrobową, zespołem drażliwego jelita.
Dawkowanie: Czopki doodbytnicze - dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia 1 czopek , jeśli to jest wskazane - co 6 godzin. Nie przekraczać dawki 4 czopków na dobę. Tabletki powlekane - doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia 1-2 tabletki co 8 godzin. Nie przekraczać dawki 6 tabletek na dobę. Lek można przyjmować niezależnie od posiłków. Uwaga! Podczas stosowania leku nie należy spożywać alkoholu.
Możliwe skutki uboczne: Może powodować suchość w jamie ustnej, zaburzenia akomodacji, dezorientację, zaburzenia pamięci, zawroty głowy. Bardzo rzadko występują reakcje anafilaktyczne, przyspieszenie pracy serca, obniżenie ciśnienia krwi, nudności, biegunka, pokrzywka, zaczerwienienie, obrzęk naczynioruchowy, wysypki polekowe, przebarwienia siatkówki, jaskra. Terapię należy przerwać w przypadku wystąpienia jakichkolwiek zaburzeń ostrości widzenia lub bólu w gałce ocznej spowodowanego podwyższeniem ciśnienia. Lek może powodować objawy ze strony ośrodkowego układu nerwowego i zaburzać ostrość widzenia, dlatego w trakcie jego stosowania nie należy prowadzić pojazdów ani obsługiwać urządzeń mechanicznych w ruchu.
Poinformuj lekarza: Gdy masz nadwrażliwość na atropinę lub którykolwiek ze składników leku, jaskrę, przerost gruczołu krokowego, zaburzenia czynności wątroby i/lub nerek, przewężenia w przewodzie pokarmowym, miastenię (osłabienie mięśni), niedokrwistość, chorobę alkoholową, zaburzenia rytmu serca. Gdy przyjmujesz inne leki zawierające paracetamol, leki przeciwzakrzepowe, leki przeciwpadaczkowe, leki przeciwdepresyjne, leki należące do grupy inhibitorów monoaminoksydazy (MAO). Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie należy stosować leku w okresie ciąży, chyba że w opinii lekarza korzyści ze stosowania leku przeważają nad potencjalnym ryzykiem dla płodu. Nie należy stosować leku w okresie karmienia piersią.
Producent:
16 innych produktów w tej samej kategorii:
MIG 400mg wskazny jest w: bólach różnego pochodzenia o słabym do umiarkowanego nasileniu, np. bolesne miesiączkowanie, bóle głowy, zębów, mięśni,...
Wskazania Bóle o słabym i umiarkowanym nasileniu: głowy (w tym migrenowe), gardła, zębów (również po ekstrakcji zębów i na skutek ząbkowania),...
*Oferta ważna do wyczerpania zapasów DziałaniePreparat łączy w sobie działanie poszczególnych składników. Zawarty w leku propyfenazon działa...
*OFERTA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW Skład jakościowy i ilościowy1 tabletka zawiera 7,5 mg meloksykamu (Meloxicamum) oraz substancje pomocnicze:w tym...
Apap uśmierza bóle różnego pochodzenia, a dodatkowo skutecznie zwalcza gorączkę nie obniżając prawidłowej temperatury ciała. Efekt terapeutyczny...
Działanie: Paracetamol Hasco jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Czas działania przeciwbólowego wynosi 4-6 godz. Działanie...
Lek Coffepirine Tabletki od bólu głowy o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. WskazaniaLek Coffepirine Tabletki od bólu...
Bóle różnego pochodzenia - ból głowy, mięśni, zębów; nerwobóle, bóle miesiączkowe; gorączka, np. w przebiegu przeziębienia lub grypy.Opakowanie:...
Wskazania: bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy (w tym także migreny), bóle zębów, bóle mięśniowe, stawowe i...
Nurofen Forte DziałanieDziała przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo przez hamowanie cyklooksygenazy prostaglandynowej;...
Wskazania: Ból mięśni, ból reumatyczny, ból pleców, ból głowy, ból zęba. Objawowe leczenie bolesnego miesiączkowania. Objawy grypy i przeziębienia...
Lek Paracetamol Aurovitas jest stosowany w celu złagodzenia bólu i zmniejszenia gorączki. Tabletki mogą zmniejszać łagodny do umiarkowanego ból i...
*Oferta ważna do wyczerpania zapasów Lek Apap Noc w tabletkach to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, który łączy działanie paracetamolu z...
Ibuprom RR to lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy. Skład Substancją czynną leku jest ibuprofen 400 mg. Substancje pomocnicze to:...
Objawowe krótkotrwałe leczenie lekkiego lub umiarkowanego ostrego bólu, takiego jak ból głowy, ból zębów, bolesne miesiączkowanie, ból po lekkich...
Ibuprom RR MAX to lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy. Skład Substancją czynną leku jest ibuprofen 400 mg. Substancje pomocnicze...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii