
Ibufen dla dzieci Forte zawiesina o smaku malinowym...
Lek jest przeznaczony do stosowania u dzieci, młodzieży i osób dorosłych w następujących przypadkach: Gorączka różnego pochodzenia (także w...
Skład
Wskazania i działanie
Przeciwwskazania
Dawkowanie
Zalecana dobowa dawka paracetamolu wynosi około 60 mg/kg mc./dobę, która podawana jest w 4 lub 6 dawkach na dobę, np. 15 mg/kg mc. co 6 godzin lub 10 mg/kg mc. co 4 godziny. Jeżeli przy zalecanym dawkowaniu co 6 godzin, pożądane działanie nie zostanie osiągnięte w ciągu 3-4 godzin, preparat może być podawany co 4 godziny. W takim przypadku należy podawać dawkę 10 mg/kg mc.
Opakowanie zawiera 60 ml.
producent : Sequoia Sp Z O.O.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Lek jest przeznaczony do stosowania u dzieci, młodzieży i osób dorosłych w następujących przypadkach: Gorączka różnego pochodzenia (także w...
Ma słodki, truskawkowy smak, ale nie zawiera cukru. Nie zawiera barwników (pełny wykaz substancji pomocniczych znajduje się w ulotce dołączonej do...
Lek przeciwgorączkowy i przeciwbólowy dla dzieci już powyżej 3 m-ca życia. Dzięki najwyższej dostępnej dawce ibuprofenu możliwe jest podanie...
Lek 3 w 1: zwalcza katar i odblokowuje zatoki, obniża gorączkę, łagodzi ból. - Rozpuścić w pół szklanki ciepłej wody - Dla dzieci od 6 roku życia...
NUROFEN czopki dla dzieci - 60mg ibuprofenu Wskazania: przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe. Objawowe leczenie bólu o nasileniu...
Skład:bez aromatów i barwników5 ml zawiesiny zawiera: Ibuprofen (Ibuprofenum) 200 mgWskazania:Stany gorączkowe różnego pochodzenia, między innymi w...
Działanie: Paracetamol Hasco jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Czas działania przeciwbólowego wynosi 4-6 godz. Działanie...
Nurofen dla dzieci Forte zawiesina charakteryzuje przede wszystkim formuła, która zapewnia odpowiednio silne działanie dzięki skoncentrowanej...
Preparat uzupełniający dietę w składniki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie dróg oddechowych* oraz gardła. Produkt dla dzieci powyżej 6....
Działanie Preparat zawiera substancję czynną paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Czas działania przeciwbólowego wynosi...
ZASTOSOWANIE: Doraźne leczenie objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych (ból głowy, gorączka, zapalenie błony śluzowej nosa i gardła) u...
Skład PEDICETAMOL® – roztwór doustny, zawiera 100 mg paracetamolu/1 ml. Wskazania i działanie Pedicetamol 100 mg/ml, roztwór doustny, 30 ml -...
Do postępowania dietetycznego w przeziębieniu i grypie u dorosłych i dizeci powyżej 3 lat. Stosowanie: Dzieci powyżej 12. roku życia i dorośli:...
Działanie: Paracetamol Hasco jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Czas działania przeciwbólowego wynosi 4-6 godz. Działanie...
Skład: 1 czopek zawiera:substancję czynną: paracetamol 125 mg.substancję pomocniczą: tłuszcz stały (Witepsol S58).Działanie Paracetamol Hasco jest...
Syrop Pyrosal ®jest preparatem zawierającym wyciąg z: kory wierzby, kwiatu bzu czarnego, kwiatostanu lipy oraz liścia podbiału. Wskazania do...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii